Tunele dla gryzoni

Tunele dla gryzoni: fantastyczna zabawa i schronienie. Idealne miejsce do biegania, ukrywania się i relaksu dla Twojego małego zwierzaka.

Bestsellery

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dlaczego gryzoń wymaga rozrywki?

Gryzonie domowe żyjące w klatce nie tylko śpią i jedzą. W wolnym czasie myszki, szynszyle, chomiki czy szczurki potrafią również ćwiczyć koordynację ruchową. Proszę pamiętać, że w naturalnych warunkach gryzonie są bardzo zwinne. Jest to niezbędne, żeby zdobyć pokarm, a także nie stać się częścią menu drapieżników, chociaż gryzoniom w naturalnym środowisku szkodzi również działalność człowieka. Mniej aktywne są kawie domowe, a więc świnki morskie, jednak również tym gryzoniom należy zapewnić odrobinę rozrywki i ruchu.

Zabawki dla zwierzątek żyjących w klatkach są bardzo różne. Proszę zwrócić uwagę również na tunele dla gryzoni, które teraz znajdziecie Państwo także w sklepie Zoona. Dzięki temu chomiki, myszki, szynszyle, szczury, króliki czy świnki morskie będą żyć w warunkach mocno nieodbiegających od ich naturalnego środowiska. Jednocześnie zabawki dla gryzoni mają ogromny wpływ na samopoczucie i zdrowie małego futrzaka.

Tunel dla gryzoni – naturalny, materiałowy lub z tworzywa sztucznego

Jeżeli nie zapewnicie Państwo swoim pupilom dawki rozrywki, gryzoń zacznie tyć, co będzie niebezpieczne dla jego zdrowia i życia. Tym bardziej warto postawić na akcesoria dla gryzoni, które służą zabawie i aktywności fizycznej małych zwierzątek w klatkach czy wolierach. Doskonałe są właśnie tunele dla myszy, chomików i innych małych zwierzątek, które mogą się w nich przemieszczać. Sam tunel dla gryzoni może być wykonany z różnych materiałów, np.:

  • Tunel drewniany dla gryzoni – akcesoria dla gryzoni służące zabawie oraz pozwalające ścierać siekacze. Należy pamiętać, że są one narażone na pleśń i brzydki zapach, jeżeli gryzoń załatwia się w miejscu, gdzie znajduje się tunel lub w jego okolicach.
  • Tunel plastikowy dla gryzoni – tanie i trwałe akcesorium. W naszej ofercie znajdziecie Państwo plastikowe tunele dla gryzoni w pełni bezpieczne dla zwierzątek, które są wykonane z nietoksycznych tworzyw sztucznych.
  • Tunel materiałowy dla gryzoni – tani tunel, który nadaje się do zabawy, a może też służyć jako miejsce dla wypoczynku zwierzątka. Tunel może być wykonany na przykład z nylonu i obszyty. Oczywiście wewnątrz i na końcach takie akcesorium ma specjalne usztywnienia.
  • Tunel dla gryzoni z materiałów do jedzenia – tunel nadający się do jedzenia, który może być podgryzany przez futrzaka. Zwykle jest wykonany z siana i trawy, a więc produktów ważnych w zdrowym odżywianiu gryzoni.

Tunele dla gryzoni w sklepie Zoona

Teraz tunele dla gryzoni są dostępne również w sklepie Zoona. Jesteśmy pewni, że pośród naszej oferty znajdziecie Państwo akcesoria dla gryzoni w formie tuneli, które doskonale odnajdą się w klatce dla gryzoni. To naprawdę trwałe, a przy tym bezpieczne dla zwierzątek akcesoria. Mamy tutaj tunele dla małych i zwinnych zwierzątek (np. chomik, szynszyla, szczur, mysz), ale również dla świnki morskiej i królika. To wszystko na Zoona.pl!