SPECIFIC hypoallergenic treats ct-hy 0,3kg

Producent:SPECIFIC

Dostępne - Wysyłka w 24h

27,99 

(93,30  / kg)

+

Opis

Marka Dechra to firma farmaceutyczna, która dostarcza profesjonalne karmy dla zwierząt (psów i kotów) przeznaczone zarówno dla właścieli jak i lekarzy weterynarii. W ofercie dostępne są zarówno klasyczne karmy dla zdrowych zwierząt, karmy organiczne z serii ORGANIC oraz karmy specjalistyczne na konkretne schorzenia zwierząt.
Wieloletnie doświadczenie w opiece medycznej nad zwierzętami pozwala nam tworzyć karmy zapewniające optymalne żywienie oraz pomagające utrzymywać i przywracać dobry stan zdrowia kotów i psów.

Hypoallergenic Treats 300 g SPECIFIC
SPECIFIC™ Hypoallergenic Treats CT-HY to hipoalergiczne, hydrolizowane przysmaki dla psów wszystkich ras w każdym wieku, w tym szczeniąt.
Zawierają w składzie wysoce strawne, bezglutenowe i hipoalergiczne składniki – ryż oraz hydrolizowanego łososia.
Proces hydrolizacji polega na cięciu białek na bardzo małe cząsteczki, co sprawia, że są za małe do wywołania reakcji alergicznej. Oznacza to, że smaczki SPECIFIC™ Hypoallergenic Treats CT-HY są idealne dla psów z alergią i nietolerancją pokarmową, a także w przypadku zaburzeń żołądkowo-jelitowych (np. IBD).
Hipoalergiczne przysmaki SPECIFIC™ Hypoallergenic Treats CT-HY w kształcie kości mogą być również smaczną nagrodą dla zdrowych psów wszystkich ras w każdym wieku.
Wielkość smaczka: około 25 mm x 14,7 mm x 8,5 mm
Składniki w przysmakach SPECIFIC™ Hypoallergenic Treats CT-HY odpowiadają składnikom użytym w karmie SPECIFIC™ Food Allergen Management CDD-HY, SPECIFIC™ Allergen Management Plus COD-HY, SPECIFIC™ Allergen Management Plus COW-HY. Karmy te przeznaczone są dla psów w każdym wieku, w tym szczeniąt.

Alergia lub nietolerancja pokarmowa, które skutkują problemami dermatologicznymi i/lub pokarmowymi
Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, takie jak biegunka, wymioty, wzdęcia, spowodowane zaburzeniami wchłaniania, trawienia, zewnątrzwydzielniczą niewydolnością trzustki (EPI), ostrym zapaleniem żołądka i jelit lub nieswoistym zapaleniem jelit (IBD)
Zdrowe psy wszystkich ras w każdym wieku, w tym szczenięta

Dlaczego warto wybrać przysmaki SPECIFIC™ Hypoallergenic Treats CT-HY?

Zawierają ograniczoną liczbę składników o zredukowanej alergenności – hydrolizowanego łososia i ryż.
Tam, gdzie to tylko jest możliwe, połów ryb, kryla i pozyskiwanie surowców morskich przeprowadzane jest w sposób zrównoważony, z akredytowanych źródeł. Wspieramy program The Ocean Cleanup. Posiadamy certyfikaty IFFO RS, MSC, FSC, a połów łososia przeprowadzany jest w Atlantic Northeast Major Fishing Area 27.
Wysoce strawne, wysokiej jakości składniki.
Przysmaki bezglutenowe.
Opakowanie nadaje się do recyklingu w 100%.
Z naturalnymi antyoksydantami (tokoferole i witamina C).
Nie zawiera sztucznych barwników ani dodatków smakowych.

Skład: Ryż, białko ryżowe, tłuszcz wieprzowy, związki mineralne, hydrolizowane białko z łososia, celuloza sproszkowana, hydrolizat białkowy, witaminy i pierwiastki śladowe, ekstrakt z rozmarynu.
Z naturalnymi antyoksydantami (tokoferole i witamina C).
Nie zawiera sztucznych barwników ani dodatków smakowych.