SPECIFIC fwr weight reduction 7x100g

Producent:SPECIFIC

Brak w magazynie

Kupowane razem

Produkty SPECIFIC

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Marka Dechra to firma farmaceutyczna, która dostarcza profesjonalne karmy dla zwierząt (psów i kotów) przeznaczone zarówno dla właścieli jak i lekarzy weterynarii. W ofercie dostępne są zarówno klasyczne karmy dla zdrowych zwierząt, karmy organiczne z serii ORGANIC oraz karmy specjalistyczne na konkretne schorzenia zwierząt.
Wieloletnie doświadczenie w opiece medycznej nad zwierzętami pozwala nam tworzyć karmy zapewniające optymalne żywienie oraz pomagające utrzymywać i przywracać dobry stan zdrowia kotów i psów.

Weight Reduction 7 X 100 g SPECIFIC
SPECIFIC™ Weight Reduction FRW to pełnoporcjowa i w pełni zbilansowana karma mokra dla kotów dorosłych. Może być stosowana jako podstawa diety bądź smaczny dodatek. Będzie to także idealne wyjście, gdy kot nie pije wystarczającej ilości wody.
Parametry karmy – niska zawartość tłuszczu i kalorii, ale wysoka włókna oraz białka – sprawiają, że kot może otrzymać duży, smaczny posiłek, aby zaspokoić apetyt, jednocześnie dążąc do prawidłowej masy ciała. Dodatek L-karnityny pomaga spalać tłuszcz, a wysokie stężenie białka usprawnia utrzymanie masy mięśniowej. Kwasy omega-3 z oleju z ryb o wysokim stężeniu wspierają cały organizm zwierzęcia, w tym jego obciążone stawy. Niski indeks glikemiczny i wysokie stężenie włókna ograniczają hiperglikemię poposiłkową. Jest to odpowiednia dieta dla kotów z zaparciami bądź tendencją do zatwardzeń.
W pudełku zbiorczym znajduje się 7 tacek ze smakowitą karmą w formie pasztetu, każda po 100 gramów.

Nadwaga, otyłość
Cukrzyca
Zapalenie okrężnicy, przewlekła biegunka, zaparcia
Hiperlipidemia
Cholestaza

Dlaczego warto wybrać karmę SPECIFIC™ Weight Reduction FRW?

Niska kaloryczność i zawartość tłuszczu oraz wysoki poziom włókna i białka pozwala na utratę masy ciała bez uczucia głodu u kota.
Wysoka zawartość białka ułatwia utrzymanie masy mięśniowej.
Dodatek L-karnityny ułatwia spalanie tłuszczu.
Wysokie stężenie kwasów omega-3 z oleju z ryb wspiera naturalne procesy przeciwzapalne.
Zwiększona zawartość włókien rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych wspiera perystaltykę przewodu pokarmowego i jego zdrowie.
Głównymi, wysokostrawnymi źródłami białka są wieprzowina i ryba. Karmy SPECIFIC™ zawierają białe ryby atlantyckie, głównie błękitka.
Tam, gdzie to tylko jest możliwe, połów ryb, kryla i pozyskiwanie surowców morskich przeprowadzane jest w sposób zrównoważony, z akredytowanych źródeł. Wspieramy program The Ocean Cleanup. Posiadamy certyfikaty IFFO RS, MSC, FSC, a połów łososia przeprowadzany jest w Atlantic Northeast Major Fishing Area 27.
Wysokie stężenie kwasów omega-3 (EPA i DHA) pochodzenia morskiego (w tym innowacyjne źródło z alg) wspiera pracę mózgu, oczu, układu odpornościowego, nerek, sierści, skóry oraz stawów. Dokładnie określona zawartość EPA i DHA gwarantuje wysoką biodostępność.
Dodatek łusek nasion babki płesznik działa korzystnie na układ pokarmowy – pochłaniają wodę i wspierają formowanie stolca, co reguluje działanie przewodu pokarmowego.
Chelatacja pierwiastków śladowych wpływa korzystnie na ich przyswajalność.
Nie zawiera sztucznych barwników ani dodatków smakowych.

Skład: Wieprzowina, biała ryba, kukurydza, sproszkowana celuloza, witaminy i pierwiastki śladowe (w tym chelatowane pierwiastki śladowe), jajo w proszku, łuski babki płesznik (psyllium), mączka z alg (źródło DHA), związki mineralne, tauryna, L-karnityna.
Nie zawiera sztucznych barwników ani dodatków smakowych.