SPECIFIC cpd-m puppy medium breed 12 kg

Producent:SPECIFIC

Brak w magazynie

Kupowane razem

Produkty SPECIFIC

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Marka Dechra to firma farmaceutyczna, która dostarcza profesjonalne karmy dla zwierząt (psów i kotów) przeznaczone zarówno dla właścieli jak i lekarzy weterynarii. W ofercie dostępne są zarówno klasyczne karmy dla zdrowych zwierząt, karmy organiczne z serii ORGANIC oraz karmy specjalistyczne na konkretne schorzenia zwierząt.
Wieloletnie doświadczenie w opiece medycznej nad zwierzętami pozwala nam tworzyć karmy zapewniające optymalne żywienie oraz pomagające utrzymywać i przywracać dobry stan zdrowia kotów i psów.

CPD-M Puppy Medium Breed 12 kg SPECIFIC
Karma dla szczeniąt ras średnich, 10-25 kg masy ciała dorosłego psa, i suk ciężarnych/karmiących wszystkich ras.
Stworzona z najlepszych składników i w pełni zbilansowana, aby zapewnić sprawność, aktywność i zdrowie, aż do dorosłości.
Zawiera wszystkie witaminy i związki mineralne niezbędne do prawidłowego wzrostu oraz wysoki poziom kwasów omega-3 pochodzenia rybnego, aby wspierać rozwój oczu, mózgu, skóry, sierści i stawów.

wzrost i rozwój szczeniąt ras średnich, 10-25 kg masy ciała dorosłego psa
ciąża i laktacja u suk wszystkich ras
powrót do zdrowia u psów w każdym wieku
utrata apetytu u psów w każdym wieku

Dlaczego warto wybrać tę karmę dla szczenięcia lub suki ciężarnej/karmiącej?

Wysoki poziom kwasów omega-3 (m.in. EPA i DHA) pochodzenia rybnego wspiera pracę mózgu i rozwój oczu, sierści, skóry oraz stawów.
Pulpa buraczana, będąca źródłem włókien fermentujących, wspiera rozwój i utrzymanie korzystnej mikroflory jelit i ich zdrowie.
Odpowiedni poziom wapnia i fosforu wspomaga prawidłowy wzrost zębów i kości.
Dodatek łusek nasion babki płesznik działa korzystnie na układ pokarmowy – pochłaniają wodę i wspierają formowanie stolca, co reguluje działanie przewodu pokarmowego.

Skład: Pszenica, mączka rybna, białko kukurydziane, tłuszcz wieprzowy, związki mineralne, hydrolizat białkowy pochodzenia zwierzęcego, pulpa buraczana (2,5%), witaminy i pierwiastki śladowe, olej z ryb, jajo w proszku, łuski babki płesznik (psyllium), metionina, treonina, tryptofan, ekstrakt z rozmarynu. Z naturalnymi antyoksydantami (tokoferole i witamina C). Nie zawiera sztucznych barwników ani dodatków smakowych