ROYAL CANINgastro intestinal Hairball 400g

Producent:ROYAL CANIN

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów powyżej 12 miesiąca życia – Koty narażone na powstawanie kul włosowych i/lub z wrażliwą skórą – Odpowiedni dla kotów sterylizowanych.

Dostępne - Wysyłka w 24h

26,90 

(67,25  / kg)

+

Kupowane razem

Produkty ROYAL CANIN

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Karma weterynaryjna dla dorosłych kotów po zabiegu sterylizacji narażonych na powstawanie kul włosowych.
 
Karma opracowana z myślą o kotach borykających się z nadmiernym powstawaniem kul włosowych. Idealne rozwiązanie dla kotów długowłosych oraz w czasie linienia. Formuła pozwala kontrolować powstawanie kul włosowych i usprawniać wydalanie połkniętej sierści.
 
Specjalnie dobrany skład posiada kompleks odkłaczający, składający się z mieszanki włókien z nasionami babki płesznik. Sprzyja to wydalaniu połkniętej sierści. Karma zawiera również zmniejszoną kaloryczność, co wspomaga kontrolę masy ciała.
 
Royal Canin Gastrointestinal Hairball to karma lekkostrawna z łatwo przyswajalnymi składnikami, prebiotykami i odpowiednią zawartością włókien wspomagających procesy trawienne.
 
Dobór diety weterynaryjnej powinien zawsze zostać skonsultowany z lekarzem weterynarii, który wcześniej zdiagnozował zwierzę i uwzględnił ewentualne przeciwwskazania w dietoterapii.