Kup dowolny produkt dla kota i wpisz kod INABA, a przysmak Inaba Churu otrzymasz GRATIS!

Przelewy 24 – nowa bramka płatności dostępna na naszej stronie

Możemy z dużą przyjemnością poinformować, że udostępniliśmy właśnie nową formę płatności, jednego z najpopularniejszych polskich serwisów szybkich przelewów internetowych: Przelewy24. Dzięki temu możecie błyskawicznie i bezpiecznie zapłacić za zakupy, korzystając z systemów transakcyjnych wielu polskich banków, z karty płatniczej, a nawet wykonać przelew tradycyjny, na przykład na poczcie. Dołączyliśmy tym samym do grona największych sklepów internetowych działających w Polsce, wykorzystujących tą metodę płatności. Przeczytajcie nasz przewodnik po płatnościach przez Przelewy24 i dokonujcie płatności za zakupy łatwo i szybko.

Dlaczego warto korzystać z Przelewów 24?

Ten popularny system płatności, z którego korzystają już miliony użytkowników w Polsce posiada wiele zalet. A oto one:

  • Największa ilość kanałów płatności spośród polskich systemów szybkich płatności elektronicznych. Przelewy24 obsługują automatycznie 191 automatycznie banków – zarówno największych instytucji bankowych, jak i wielu małych banków spółdzielczych.
  • Jest to polski system płatności, którego obsługa odbywa się całkowicie w naszym języku – brak bariery językowej.
  • Bezpieczne transakcje kartami: na platformie Przelewy24 transakcje są zabezpieczone nowymi funkcjami 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode.
  • Korzystaj gdzie tylko chcesz: płatność zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.
  • Profesjonalna obsługa klienta w języku polskim, w przypadku problemów z dokonaniem płatności.

Z Przelewów24 korzystają tysiące sklepów internetowych w Polsce, dlatego możecie być pewni, że wasze wpłaty są obsługiwane szybko i bezpiecznie!

Komentarze: