PROTEGO Puder Spray 400ml drobnocząsteczkowy do ochrony i pielęgnacji skóry

Producent:LIVISTO

Drobnocząsteczkowy puder-spray do ochrony i pielęgnacji wrażliwych i obciążonych partii skóry u zwierząt
Wyłącznie dla zwierzątBydło, świnia, owca, koza

Brak w magazynie

Kupowane razem

Produkty LIVISTO

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Skład
Tlenek cynku, stearynian wapnia, olejek z oregano, olejek rumiankowy, olejek z arniki, olejek z drzewa herbacianego, olejek nagietkowy
Informacje ogólneProtego® puder-spray przeznaczony jest do miejscowej pielęgnacji i ochrony silnie obciążonych i wrażliwych partii skóry np. szpary międzyraciczne lub pachwiny. Wspiera witalność i naturalną funkcję skóry i sierści, niweluje uczucie napięcia, łagodzi swędzenie i otarcia. Olejek z oregano jako składnik zapachowy odstrasza muchy i komary.

Protego puder-spray przeznaczony jest do miejscowej pielęgnacji i ochrony silnie obciążonych i wrażliwych partii skóry np. szpary międzyraciczne lub pachwiny. Wspiera witalność i naturalną funkcję skóry i sierści, niweluje uczucie napięcia, łagodzi swędzenie i otarcia. Olejek z oregano jako składnik zapachowy odstrasza muchy i komary.

Wyłącznie dla zwierząt (bydło, świnia, owca, koza).

Gaz nośnyPropan-butan
Sposób użyciaPrzed zastosowaniem silnie wstrząsnąć, do momentu, gdy stalowa kulka swobodnie porusza się w środowisku pudru. Zmienione partie skóry ostrożnie oczyścić i pokrywać 2 – 3 razy dziennie z odległości 10 – 20 cm. W celu oczyszczenia proszek może być wytarty na sucho.
Wskazówki dotyczące bezpieczeństwaNiebezpieczeństwo: skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: może wybuchnąć po podgrzaniu. Może wywoływać uczucie senności i oszołomienia/odurzenia. Toksyczny dla organizmów wodnych z możliwym długotrwałym działaniem. Zawiera karwakrol. Może wywołać reakcje alergiczne. Działa drażniąco na skórę. W przypadku konieczności zasięgnięcia porady medycznej należy przedstawić opakowanie lub etykietę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Przechowywać zamknięte opakowanie. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C / 122 °F. Usuwanie zawartości pojemnika zgodnie z lokalnymi / regionalnymi / narodowymi / międzynarodowym przepisami. Zawiera: węglowodory, C6, izoalkany, < 5 % n-heksan.