JM SANTE polisept vet s 10szt

Producent:JM Sante

Dostępne - Wysyłka w 24h

136,30 

+

Kupowane razem

Produkty JM Sante

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

POLISEPT VET S OPATRUNEK
NA RANY DLA PSA I KOTA 10 SZT.
Sterylny opatrunek zawierający perforowaną warstwę silikonową dla psów i kotów (10 szt.).
POLISEPT VET S – to samoprzylepny, chłonny opatrunek do ran z wysiękiem. Opatrunek zawiera perforowaną warstwę silikonową, warstwę elastycznych włókien chłonnych, oraz wodoodporną i oddychającą, przezroczystą folię. Opakowanie zawiera 10 sztuk opatrunku.
Opatrunek S dzięki swoim warstwom posiada wielokierunkowe działanie na ranę psa lub kota. Warstwa zewnętrzna charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością pary wodnej, nie przepuszcza bakterii i jest wodoodporna. Warstwa chłonna i włókninowa zwiększają właściwości chłonne i pomagają rozprowadzić wysięk, a specjalne nacięcia gwarantują elastyczność opatrunku. Warstwa silikonowa pielęgnuje skórę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń rany podczas zmiany opatrunku.
Wielkość 1 opatrunku: 10 x 4,5 cm
ZASTOSOWANIE:
POLISEPT VET S przeznaczony jest do ran ostrych, takich jak rany pooperacyjne (szwy chirurgiczne, rany po operacjach mało inwazyjnych, rozejście się rany) oraz ran urazowych (skaleczenia, otarcia, pęknięcia skóry).
Opatrunek S może być stosowany zarówno na rany płytkie, jak i głębokie (w połączeniu z odpowiednim opatrunkiem pierwotnym).
Poziom wysięku z rany: obfity, średni lub mały.
Linia produktowa POLISEPT VET to produkty dedykowane zwierzętom w celu pielęgnacji i wspomagania leczenia ran. S to opatrunek stworzony w trosce o regenerację ran skóry zwierząt. Opatrunek na ostre rany dla psa i kota to duże ułatwienie w trosce o zwierzaka po przebytych operacjach i urazach. Silikonowa warstwa nie tylko pomaga we wchłanianiu wysięku, ale również pielęgnuje skórę i chroni przed uszkodzeniami. Opatrunek na ostre rany dla psa i kota, dzięki nacięciom dopasowuje się do skóry.