Golden Retriever

Karma dla Golden Retriever: doskonała dieta dla Twojego Golden Retrievera. Zapewnij mu zdrowie i piękno sierści z naszymi produktami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  Pies golden retriever – karmienie, usposobienie, zdrowie

  Golden retriever to bardzo przyjazny pies. To zwierzę o przyjaznym i wesołym usposobieniu, które jednocześnie jest oddane opiekunowi. Proszę jednak pamiętać o tym, że pies golden retriever ma również swoje potrzeby. Na pewno ważne są regularne, długie spacery, które oprócz węszenia będą połączone z aportowaniem.

  Golden retriever to również dobry wybór dla rodzin z dziećmi. To psy łagodne i cierpliwe, dlatego doskonale odnajdą się również w rodzinach z dziećmi. Uważać należy jednak wyłącznie na mniejsze dzieci, które niechcący mogą przewrócić malca.

  • golden retriever – waga: od 25 do 35 kilogramów,
  • golden retriever – wysokość: od 50 do 60 centymetrów.

  Jeżeli zdecydujecie się Państwo na psa rasy golden retriever, musicie pamiętać, żeby zadbać o aktywność fizyczną czworonoga. Wymagane są długie, codzienne spacery. Pies powinien spędzać na spacerze przynajmniej godzinę dziennie. Jeszcze lepiej, jeżeli jest to dom z ogrodem i basenem, ale nie jest to żaden wymóg.

  Jako że psy rasy golden retriever to zwierzęta niezwykle inteligentne, warto to wykorzystać i już od wieku szczenięcego zacząć je szkolić. Proszę jedynie pamiętać, aby tresura odbywała się z wykorzystaniem pozytywnych metod. Szczególnie że zwierzęta łatwo zmotywować przez smakołyki dla psów.

  Jaka karma dla golden retrievera?

  Golden retriever potrafi dożyć nawet blisko 15 lat. Jednak kluczowe jest żywienie. Golden retriever powinien dostawać wysokiej jakości pożywienie. Oprócz tego, szczególnie jeżeli zamierzacie Państwo przygotowywać swojemu pupilowi posiłki samodzielnie, niezbędne są suplementy diety oraz witaminy dla psów. Oczywiście zastanawiając się nad tym, co je golden retriever, najprościej i najbezpieczniej postawić na specjalistyczne karmy.

  Jeżeli nie wiecie Państwo, jaka karma dla golden retrievera jest najlepsza, zalecamy pokarm specjalny dla psów tej rasy, ewentualnie ogólny dla czworonogów tej wielkości. Najczęściej jest to sucha karma dla golden retrievera, ale pokarm może być również mokry. Oczywiście wiele zależy od aktywności fizycznej zwierzęcia, jego rozmiarów, a przede wszystkim wieku.

  Jeżeli są to szczenięta, golden retriever potrzebuje inaczej zbilansowanego posiłku aniżeli pies senior. Karmienie szczeniaka golden retriever powinno bazować na dużej ilości białka, witamin, wapnia i fosforu, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Żywienie szczeniaka golden retriever powinno uwzględniać również glukozaminę, chondroitynę, taurynę oraz l-karnitynę. Z kolei zastanawiając się, jak karmić szczeniaka golden retriever, należy to robić częściej niż osobnika dorosłego. Często najmłodsze psiaki otrzymują cztery małe porcje w ciągu dnia, te nieco starsze – trzy miseczki, a dorosłe osobniki są karmione już tylko rano i wieczorem.

  Akcesoria i karmy dla psów rasy golden retriever

  Jeżeli jesteście Państwo właścicielami psów rasy golden retriever, zapraszamy do sklepu Zoona. W naszej ofercie znajdziecie bardzo różny pokarm dla czworonogów tej rasy. Mamy karmy mokre i suche, oferujemy też karmy weterynaryjne dla psów oraz przysmaki i smakołyki. Jesteśmy przekonani, że dzięki wysokiej jakości pożywieniu do organizmu domowego pupila trafi odpowiednia ilość składników odżywczych.

  Polecamy też inne produkty z naszego sklepu. Przede wszystkim zebraliśmy bardzo liczne akcesoria dla psów, które sprawdzą się podczas spaceru, transportu czy na co dzień (m.in. obroże dla psów, szelki, smycze, adresówki, transportery, legowiska i wiele więcej). To wszystko tylko na Zoona.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów!