DR SEIDEL maskol 100ml

Producent:DR SEIDEL

Dostępne - Wysyłka w 24h

15,70 

(157,00  / l)

+

Kupowane razem

Produkty DR SEIDEL

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Dr Seidel Maskol 100 ml Płyn Maskujący Zapachy
Skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta (w tym zapach moczu). Skład Maskolu został tak dobrany, że działa on komplementarnie do zapachu amoniaku, który jest głównym elementem nieprzyjemnego zapachu moczu. Działanie Maskolu można porównać do działania kolorów komplementarnych: po zmieszaniu żółtego z niebieskim otrzymujemy inny kolor zielony. Po spryskaniu Maskolem miejsc zanieczyszczonych otrzymujemy zupełnie inny, neutralny zapach różny od zapachu Maskolu i nieprzyjemnych zanieczyszczeń.
Zalecenia
Maskol skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta (w tym zapach moczu). Przeznaczony do używania na podłogach, dywanach i meblach.
Sposób użycia
Zabrudzone miejsca umyć a następnie spryskać niewielką ilością płynu Maskol
Uwagi
Produkt wysoce łatwopalny. Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholu np. politurowane. Przed użyciem zrobić próbę na małej powierzchni. Zawiera kompozycję zapachową. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Skład
Woda, Castor Oil, Nonoxynol-9, Parfum, Cetoleth-7, BHT, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Opakowanie
Spray 100 ml