DERBYMED Puder-spray do pielęgnacji skóry 200ml

Producent:LIVISTO

do pielęgnacji skóry
Wspomaganie regeneracji silnie obciążonych partii skóry
Do łagodzenia swędzących, napiętych i wilgotnych podrażnień skóry

Brak w magazynie

Kupowane razem

Produkty LIVISTO

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Skład:
Tlenek cynkuStearynian wapniaOlejek z oreganoOlejek rumiankowyOlejek z arnikiOlejek z drzewa herbacianegoOlejek nagietkowy

Gaz nośny: Propan-butan

Zastosowanie:derbymed® Puder-spray przeznaczony jest do miejscowej pielęgnacji skóry np: w zgięciu pęcinowym, w położeniu siodłowym lub popręgu. Starannie dobrane składniki preparatu łagodzą podrażnioną skórę, wyrównują napięcia skóry i uśmierzają swędzenie i otarcia.

Sposób użycia:Przed zastosowaniem silnie wstrząsnąć, do momentu, gdy stalowa kulka będzie swobodnie poruszać się w środowisku pudru. Zmienione partie skóry ostrożnie oczyścić i pokrywać 2-3 razy dziennie z odległości 10-20 cm.

Środki ostrożności:Skrajnie łatwopalny.Trujący dla organizmów wodnych, może wywierać długotrwałe i szkodliwe działanie w akwenach wodnych.Opary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.Trzymać z dala od źródeł zapłonu – nie palić w trakcie rozpylania.Nie wdychać.Nie wpuszczać do kanalizacji.W przypadku połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarskiej, jednocześnie pokazując opakowanie lub etykietę.Rozpylać tylko w dobrze wentylowanym miejscu.Unikać uwalniania do środowiska.

Przechowywanie:Przechowywać poza zasięgiem dzieci.Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed promieniami słonecznymi i temperaturą powyżej 50°C. Nie przekłuwać i nie spalać, także po użyciu.Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem.

Opakowanie: Spray 200 ml