CALIBRA vd cat gastrointestinal 200g

Producent:Calibra

Dostępne - Wysyłka w 24h

10,10 

(50,50  / kg)

+

Zobacz również

Opis

OPIS:
Dieta weterynaryjna stosowana w celu ograniczenia ostrej niewydolności przewodu pokarmowego i wspomaganiu prawidłowego trawienia. Rekomendowana jest opinia lekarza weterynarii przed rozpoczęciem stosowania. Stosowanie przez cały okres ostrej biegunki i po jej ustaniu w okresie rekonwalescencji. Dzienna dawka powinna zostać podzielona na mniejsze i podawana w ciągu całego dnia. Dostęp do świeżej wody powinien być zapewniony przez cały czas. Rekomendowana dzienna porcja została przedstawiona w tabeli poniżej i powinna być dostosowana do wieku, kondycji i aktywności zwierzęcia.
WSKAZANIA
Ostre / przewlekłe problemy żołądkowo-jelitowe (zapalenie żołądka, zapalenie żołądka i jelit, zapalenie jelita grubego, IBD)
Alergie
Nietolerancja pokarmowa
Niestrawność
Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki
SKŁAD
mączka z indyka, mączka rybna (łosoś, śledź, tuńczyk), naturalny ryż, jabłka, drożdże, olej z łososia, medyczna glina, Yucca schidigera, FOS, MOS, węglan wapnia, chlorek sodu.
DAWKOWANIE
Okres podawania powinien być ustalony przez lekarza weterynarii. Ostre zaburzenia jelitowe: od 1 do 2 tygodni, złe trawienie: od 3 do 12 tygodni, przypadku chronicznej niewydolności trzustki przez całe życie.