BULT treserki z kaczki 250g

Producent:BULT

Brak w magazynie

Zobacz również

Kupowane razem

Produkty BULT

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

– smak dzikości wspierający trening
Dzikość kaczki w połączeniu ze świeżością żurawiny? To musiało się udać! Spotkanie najlepszego mięsa i leśnych owoców zaowocowało stworzeniem przysmaku, który kochają psy – treserki z kaczki z żurawiną to mistrzowski miszmasz smaków!

Treserki z kaczki dla psiej paczki
Nie dla jednego, nie dla dwóch czy trzech. Nasze treserki z kaczki są dla wszystkich psów, małych, średnich i dużych ras. Delikatność mięsa z kaczki sprawia, że możesz mieć je pod ręką także, gdy pracujesz z psimi juniorami. W bulcie wiemy, co sprawia, że psy merdają ogonami z radością. Z tego powodu treserki z kaczki i żurawiny, które oddajemy w psie łapki, sprawdzą się idealnie podczas treningu, na spacerze czy jako przekąska. Żaden pies nie będzie kręcił na nie nosem.

Wszystkie zalety suszonej kaczki dla psa
Nasze treserki z kaczki z dodatkiem żurawiny są najlepsze. Z punktu widzenia psa liczy się smak i aromat. Te mięsno-owocowe kąski kuszą już od pierwszego otworzenia słoiczka, a do tego chrupią tak, że żaden pies nie będzie chciał poprzestać na jednym. Dla właściciela istotne jest z kolei to, że treserki z kaczki są bogate w cenne białko, a dzięki żurawinie również w witaminę C. Pozytywnie wpływają na metabolizm, ale też wzmacniają odporność psa. To dobry sposób na jesienną profilaktykę.

TO MUSISZ WIEDZIEĆ!
Treserki dla psów bult są poddawane craftowej obróbce. Suszymy je w taki sposób, aby zmniejszyć do zera użycie chemicznych środków konserwujących. To nie wszystko! Każda treserka z kaczki, która schodzi z naszych linii produkcyjnych, musi spełnić restrykcyjne normy. Sami je na siebie nakładamy, bo nie ma dla nas nic ważniejszego niż jakość.

SKŁAD
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 75 % (w tym mięso z kaczki 65% ), produkty pochodzenia roślinnego, gliceryna, sól, żurawina 1,5%, rozmaryn 0,5%.
Dodatki w 1 kg: dodatki technologiczne, konserwanty, przeciwutleniacze.

SKŁAD ANALITYCZNY

Białko surowe – 50.0%
Tłuszcz surowy – 28.3%
Popio?ł surowy – 12.9%
Wilgotność – 12.0%
Wło?kno surowe – 3.6%