BULT kabanosy ze żwacza wołowego 250g

Producent:BULT

Brak w magazynie

Zobacz również

Kupowane razem

Produkty BULT

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

wyborny kąsek z suszonej wołowiny
Czym jest żwacz? Moglibyśmy żywo dyskutować na temat żwaczy przeżuwaczy. Wolimy jednak powiedzieć krótko: nasze kabanosy ze żwacza wołowego ucieszą każdego fana przeżuwania. Rzecz jasna tego z merdającym ogonem!

Kabanosy ze żwacza. HIT wśród psich przekąsek!
Nie spotkasz ich nigdzie indziej! Bultowe kabanosy ze żwacza to przekąska, którą pokochają psy wszelkiej maści. Suszone mięsne kąski stworzone w 100% z najlepszej jakości mięsa wołowego z polskich hodowli rozbudzą apetyt czworonogów. Twój pies będzie chciał więcej, więcej i… jeszcze więcej. Radzimy więc, zaopatrzyć się w suszony żwacz wołowy w formie kabanosów w duuużej ilości – im więcej, tym lepiej.

Dlaczego kabanos ze żwacza jest the best?
Aromatyczny kabanos ze żwacza dla psa to nie byle jaka przekąska. To treserka, która idealnie sprawdzi się podczas treningu, jako nagroda lub zachęta do jedzenia. Żaden psi nos nie oprze się tym aromatom, bo one zwiastują jedno, a mianowicie pyszność. Ale oprócz tego, że kabanosy ze żwacza wołowego są po prostu smaczne, są też zdrowym dodatkiem do podstawowej diety psa. Wspomagają procesy trawienne i budowanie flory bakteryjnej jelity, a przede wszystkim zaspokajają potrzebę gryzienia i żucia.

TO MUSISZ WIEDZIEĆ!
Treserki dla psów bult są poddawane craftowej obróbce. Suszymy je w taki sposób, aby zmniejszyć do zera użycie chemicznych środków konserwujących. To nie wszystko! Każdy kabanos ze żwacza, który schodzi z naszych linii produkcyjnych, musi spełnić restrykcyjne normy. Sami je na siebie nakładamy, bo nie ma dla nas nic ważniejszego niż jakość.
SKŁAD

Żwacz wołowy 80%
Produkty pochodzenia roślinnego 20%

SKŁAD ANALITYCZNY

Białko surowe – 44.3%
Tłuszcz surowy – 31.1%
Wło?kno surowe – 12.1%
Wilgotność – 5.2%
Popio?ł surowy – 4.7%