BULT kabanosy z kaczki 120g

Producent:BULT

Brak w magazynie

Zobacz również

Kupowane razem

Produkty BULT

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Wyborny kąsek z suszonej kaczki

Polowanie na kaczkę czas zacząć! Każdego myśliwego uraduje wieść, że teraz kaczka sama podkłada się na talerz… to znaczy do miski! Pyszne kacze mięso w postaci kabanosów to uczta dla aporterów, płochaczy, wyżłów… ale nie tylko!
Kaczka w kabanosie zawróci w psim nosie
Nie dla jednego, nie dla dwóch czy trzech. Kabanosy są dla wszystkich psów. Pokochają ja małe, średnie oraz duże czworonogi. Mięso z kaczki jest delikatne, dlatego możesz podawać je każdemu psiakowi. Miej je pod ręką zawsze – gdy pracujesz z psim juniorem, kiedy idziesz na spacer, czy chcesz dać psu przekąskę. Psi smakosz sam Ci podpowie, że bultowe przegryzki są najlepsze.
Wszystkie zalety suszonej kaczki dla psa
Z punktu widzenia psa liczy się smak i aromat. Te mięsne kąski kuszą już od pierwszego otworzenia słoiczka, a do tego chrupią tak, że żaden pies nie będzie chciał poprzestać na jednym. Dla właściciela istotne jest z kolei to, że kabanosy z kaczki są bogate w cenne białko. Pozytywnie wpływają na metabolizm a dodatkowo potęgują motywację psa do pracy na treningach.
TO MUSISZ WIEDZIEĆ!
Kabanosy bult są poddawane craftowej obróbce. Suszymy je w taki sposób, aby zmniejszyć do zera użycie chemicznych środków konserwujących. To nie wszystko! Każdy kabanos z kaczki, która schodzi z naszych linii produkcyjnych, musi spełnić restrykcyjne normy. Sami je na siebie nakładamy, bo nie ma dla nas nic ważniejszego niż jakość.
SKŁAD
Mięso z kaczki 80%, produkty pochodzenia roślinnego 20% (mąka ryżowa)
SKŁAD ANALITYCZNY

Białko surowe – 50.0%
Tłuszcz surowy – 28.3%
Popio?ł surowy – 12.9%
Wilgotność – 4.8%

Wło?kno surowe – 3.6%