BULT Eko przysmak z suszonej wołowiny dla psa 70g

Producent:BULT

Dostępne - Wysyłka w 24h

8,90 

(127,14  / kg)

+

Kupowane razem

Produkty BULT

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Dla psa pyszna wołowina, toż to nie jest już nowina! Naturalna i suszona, zaraz będzie wykupiona. I pamiętaj… biodegradacja to na co dzień ważna akcja!

Eko przysmak – suszona wołowina dla psa
Suszone mięso wołowe w formie niedużych pasków to świetna nagroda w szkoleniu dużych psów. Mniejszym psom można podawać jako gryzak. Suszone kawałki mięsa pomogą w walce z osadzaniem się kamienia nazębnego.

Paski z suszonej wołowiny w eko opakowaniu
Eko paka z wołowiną to multum korzyści. Mięso wołowe składa się w 67% z łatwo przyswajalnego białka. Zawiera dużo żelaza i fosforu, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego i nerwowego. Ponadto jest źródłem witamin z grupy B, wpływających korzystnie na kondycję skóry i sierści.

Aromatyczny smaczek dla Twojego pupila
Eko przysmak z mięsa wołowego ma intensywny naturalny zapach oraz wyjątkową półwilgotną konsystencję. Łatwo łamie się pod palcami, a w kontakcie z psim językiem natychmiast mięknie.

Wołowina w żywieniu psów rosnących
Wołowina zawiera aż 67,39 procent białka, które należy do jednych z najłatwiej przyswajalnych i posiadających dużą wartość biologiczną. Zalecana jest szczególnie zwierzętom rosnącym, sukom w okresie ciąży oraz trakcie karmienia szczeniąt.

Suszone mięso wołowe 100%

Białko surowe analityczne : 67.4%
Tłuszcz surowy : 15.7%
Wilgotność : 12%
Włókno surowe : 4.8%
Popiół surowy : 3%