BIOVICO sizarol complex horse 2 litry

Producent:BIOVICO

  • Precyzyjnie zharmonizowane składniki wspierające stawy
  • Zapewnienie elastyczności kości, stawów i kolagenu
  • Szybko działające substancje aktywujące i wzmacniające chrząstki

Dostępne - Wysyłka w 24h

307,00 

(153,50  / l)

+

Kupowane razem

Produkty BIOVICO

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

BIOVICO SIZAROL COMPLEX HORSE (dla koni)

BIOVICO sizarol complex horse 2 litry jest preparatem dla koni i kuców, których chrząstki stawowe zostają systematycznie zużywane. Posiada bezpieczne, skuteczne i szybko działające substancje aktywujące i wzmacniające chrząstki stawowe. Dzięki zharmonizowanym składnikom Sizarol™ Complex Horse spowalnia rozwój uszkodzonych stawów: zawiera odpowiednie i bezpieczne ilości siarczanu glukozaminy. To jedyny preparat dla zwierząt, który posiada zwiększoną dawkę glukozaminy, chondroityny i MSM. Specjalny składnik jakim jest MSM wzmacnia działanie siarczanu glukozaminy i chondroityny. Powoduje to prawidłową elastyczność kości, stawów i kolagenu.

Biovico Sizarol Complex Horse to specjalistyczny suplement diety zaprojektowany z myślą o koniach. Formuła zawiera składniki aktywne takie jak kwas hialuronowy i inne, które pomagają utrzymaniu prawidłowej struktury i funkcji stawów. To sprawia, że Sizarol dla koni to doskonałe wsparcie dla zdrowia końskiego układu mięśniowo-szkieletowego, zwłaszcza przy intensywnym wysiłku czy w starszym wieku.

StosowanieBIOVICO sizarol complex horse 2 litry jest proste i wygodne. Dzięki płynnej formie, produkt można łatwo dodać do codziennej diety konia. Zalecana dawka to 50ml na dzień, jednak zawsze warto skonsultować się z weterynarzem, aby dostosować dawkę do indywidualnych potrzeb zwierzęcia.

Na stawy dla koni warto zastosować Sizarol Complex Horse, ponieważ jest to produkt skoncentrowany i bogaty w składniki, które wspierają zdrowie stawów koni. Dzięki regularnemu stosowaniu możemy zauważyć poprawę w mobilności i komforcie naszych koni, co przekłada się na ich ogólne samopoczucie i wydajność.

SIZAROL COMPLEX HORSE – czy można stosować u psa lub ludzi?

BIOVICO sizarol complex horse 2 litry został stworzony specjalnie dla koni i optymalizowany pod kątem ich specyficznych potrzeb. Chociaż składniki zawarte w produkcie są bezpieczne i powszechnie stosowane w suplementach dla różnych gatunków, nie zaleca się stosowania go dla psów czy ludzi bez wcześniejszej konsultacji z odpowiednim specjalistą. Różne gatunki mają unikalne wymagania dietetyczne i zdrowotne, dlatego zawsze najlepiej jest wybrać produkty specjalnie zaprojektowane dla danego gatunku.

Sizarol™ Complex Horse został opracowany zgodnie z wynikami badań na Uniwersytecie w Utrechtcie w Holandii (Wydział Medycyny Weterynaryjnej).

BIOVICO Sizarol™ Complex Horse 2 litry – Kluczowe korzyści zdrowotne

Suplementacja BIOVICO sizarol complex horse 2 litry przynosi szereg korzyści zdrowotnych, zwłaszcza dla koni i kuców, które są aktywne i często obciążają swoje stawy.

  • Spowolnienie procesów degeneracyjnych stawów
  • Wzmacnianie i aktywacja chrząstki stawowej
  • Zapewnienie elastyczności kości i stawów
  • Dostarczenie niezbędnych składników, takich jak glukozamina

BIOVICO Sizarol™ Complex Horse 2 litry – kiedy warto rozpocząć stosowanie?

Stosowanie BIOVICO Sizarol™ Complex Horse jest polecane dla koni i kuców, które są aktywne, biorą udział w zawodach, treningach czy pracy, gdzie ich stawy są szczególnie narażone na obciążenia.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Chronić przed działaniem promieni słonecznych i wysokiej temperatury. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

WSKAZANIA

Sizarol™ Complex Horse przeznaczony jest dla koni i kuców, które mają uszkodzone stawy lub cierpią na chorobę zwyrodnieniową stawów.

ILOŚĆ MASY NETTO

2 litry

NAZWA PRODUCENTA

Podmiot odpowiedzialny za etykietowanie – Biovico Sp. z o.o.

Wet. nr identyfikacyjny: PL2262093p

Dawkowanie

Początkowo należy stosować zalecaną dzienną dawkę dla koni i kuców 10 ml/50 kg masy ciała przez 7 dni. Po tym czasie dawkę można zmniejszyć do 5 ml/50 kg masy ciała.

Podawać przez minimum 60 dni.

Odmierzoną dawkę należy wymieszać z paszą.

Skład

Siarczan glukozaminy

metylosulfonylometan (MSM);

siarczan chondroityny

guma ksantanowa (zagęstnik)

sorbinian potasu (konserwant)

aromat jabłkowy

kwas cytrynowy (przeciwutleniacz)

kwas hialuronowy

woda

Skład w 100 ml

siarczan glukozaminy 7500 mg

MSM 5000 mg

siarczan chondroityny 4000 mg

kwas hialuronowy 40 mg.

Najczęściej zadawane pytania

Czy BIOVICO Sizarol™ Complex Horse jest odpowiedni dla wszystkich ras koni?

Tak, produkt jest przeznaczony dla koni i kuców wszystkich ras.

Czy mogę podawać suplement swojemu koniowi podczas zawodów?

Tak, jednak zalecane jest, aby skonsultować się z weterynarzem lub specjalistą przed użyciem.

Jak długo powinien być stosowany BIOVICO Sizarol™ Complex Horse, aby zobaczyć poprawę?

Efekty mogą być zauważalne po kilku tygodniach stosowania, jednak mogą różnić się w zależności od indywidualnych cech konia.

Czy BIOVICO Sizarol™ Complex Horse może być stosowany równocześnie z innymi suplementami?

Tak, jednak warto skonsultować się z weterynarzem, aby uniknąć ewentualnych interakcji między suplementami.