PESS Bio-preparat Ochronny z olejkiem geraniowym 250ml

Producent:PESS

Brak w magazynie

Kupowane razem

Produkty PESS

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Bio Preparat Ochronny z Olejkiem Geraniowym 250ml

Przeznaczenie

Preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie aerozolu dla psów i kotów, zawiera naturalny olejek geraniowy (Geranium, Pelargonium). Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne jak również ochronne przeciwko pchłom i kleszczom.

Zawarty w preparacie olejek posiada silne właściwości antyseptyczne i pielęgnacyjne, nadaje sierści wspaniały wygląd, odświeżenie  i blask. Preparat pozostawia przyjemny zapach, który dodatkowo chroni zwierzę przed atakiem owadów (komary, wszy, pchły, kleszcze). Preparat stanowi doskonałe uzupełnienie profilaktyki przeciwko pasożytom zewnętrznym zwierząt.

W przypadku występowania znacznej ilości pcheł zaleca się równoczesne stosowanie zasypki, kropel bądź obroży dostępne na innych moich aukcjach a w przypadku psów można zastosować spray zawierający permetrynę.

Spray ma za zadanie odstraszyć pchły, kleszcze i inne owady, w celu całkowitego wyeliminowania pcheł należy użyć kropel z dimetikonem oraz innych środków chemicznych dostępnych na innych moich aukcjach.

Produkt może być stosowany u zwierząt od 3 miesiąca życia, zwierząt starszych, ciężarnych, karmiących oraz mających bliski kontakt z dziećmi.

Produkt pielęgnacyjny dla zwierząt. Produkt do stosowania zewnętrznego na skórę,  zgodnie z przeznaczeniem.

Charakterystyka produktu

  • Czas działania: Działanie ochronne – natychmiastoweUtrzymanie ochrony – preparat stosować doraźnie, efekt działania uzależniony jest od warunków pogodowych i środowiskowych i może ulec skróceniu. Umycie zwierzęcia znosi działanie preparatu. Aplikację należy powtórzyć.
  • Trwałość w opakowaniu: 3 lata
  • Substancja aktywna: olejek geraniowy
  • Opakowanie: 250ml

Sposób użycia

Preparat rozpylać równomiernie na sierść zwierzęcia zaczynając od szyi i kierując się w stronę ogona, następnie spryskać brzuch, łapy.

Nie stosować produktu na skaleczonej skórze, zmianach sączących oraz u zwierząt uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Podczas stosowania preparatu chronić oczy, nos, i uszy zwierzęcia. Po aplikacji preparatu umyć ręce.