APTUS Eye gel 10ml

Producent:APTUS

  • Nawilżenie i ulga: Szybko łagodzi podrażnienia i suchność oka.
  • Kompleksowa ochrona: Chroni oczy przed czynnikami zewnętrznymi i infekcjami.
  • Bezpieczna formuła: Delikatny dla wrażliwych oczu, może być stosowany regularnie.

Brak w magazynie

Kupowane razem

Produkty APTUS

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

APTUS Eye gel 10mlżel do oczu dla psów i kotów. Natychmiastowe, długotrwałe nawilżenie i komfort. Sztuczne łzy dla psów i kotów z 0,30% hialuronianem sodu. Delikatny, niedrażniący, niezawierający konserwantów preparat zawarty jest w łatwej w użyciu butelce do wyciskania.

APTUS Eye gel 10ml – OPIS PRODUKTU:

APTUS Eye gel 10ml to idealny roztwór nawilżający i ochronny, zapewniający natychmiastowy i długotrwały komfort przy każdym mrugnięciu oka. Preparat wiskoadaptacyjny łączy w sobie zalety właściwości fizycznych (kohezja) składnika wiskoelastycznego (hialuronian sodu) oraz właściwości fizycznych (dyspersja) substancji nawilżającej o niskiej masie cząsteczkowej (gliceryna). Wspólnie biopolimery te wykazują doskonałe działanie powlekające i sprzyjają odtworzeniu się warstwy powlekającej oko, odświeżając i stabilizując film łzowy przez długi czas.

APTUS Eye gel 10ml – Ochrona i pielęgnacja wrażliwych oczu:

APTUS Eye gel 10ml został opracowany, by zapewnić ulgę w przypadku podrażnień, nawilżyć wewnętrzną powierzchnię powieki oraz chronić przed czynnikami drażniącymi. Oczy naszych pupili są niezwykle wrażliwe i narażone na różnego rodzaju podrażnienia, zarówno te wynikające z czynników zewnętrznych, jak kurz, wiatr czy alergeny, jak i te wynikające z problemów zdrowotnych. Dlatego tak ważne jest dostarczanie im odpowiedniej pielęgnacji i ochrony.

APTUS Eye gel 10ml- Kluczowe korzyści zdrowotne:

Dzięki unikalnej formule, APTUS Eye gel 10ml pomaga utrzymać oczy Twojego pupila w doskonałej kondycji, zapewniając im kompleksową ochronę i pielęgnację.

  • Nawilża i łagodzi podrażnione oczy
  • Chroni przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz czy wiatr
  • Wspiera naturalną ochronę oczu przed infekcjami
  • Pomaga w regeneracji niewielkich uszkodzeń powierzchni oka

APTUS Eye gel 10ml- kiedy warto rozpocząć stosowanie?

APTUS Eye gel 10ml jest odpowiedni dla zwierząt w każdym wieku. Zalecany jest zwłaszcza w przypadku widocznych podrażnień, czerwonych oczu lub jeśli zauważysz, że Twoje zwierzę często drapie się w okolicach oczu.

APTUS Eye gel 10ml – informacje dodatkowe

Butelka ze specjalnym jednokierunkowym zaworem umożliwia jednorazowe podanie pojedynczej kropli. Unikalna końcówka zapewnia sterylne podanie każdej kropli, bez zasysania płynu z powrotem do butelki. Ma to kluczowe znaczenie dla zachowania sterylności i bezpieczeństwa użycia roztworu, pozostałego w butelce, do 3 miesięcy po pierwszym otwarciu.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C). Po otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci i zwierząt.

OPAKOWANIE:10 ml (250 kropli).

Dawkowanie

APTUS Eye gel 10ml – STOSOWANIE:

Aptus Eye Gel stosuje się, aby uzyskać natychmiastowy i długotrwały komfort nawilżenia. Preparat wiskoadaptacyjny, rozprowadzany naturalnym ruchem powiek, odświeża i stabilizuje film łzowy przez długi czas.

Sztuczne łzy mogą modyfikować działanie innych kropli lub leków do oczu. Nie stosować z innymi kroplami do oczu lub z lekami do oczu w dowolnej postaci bez konsultacji z lekarzem weterynarii. Nie używać, jeśli plomba zabezpieczająca jest uszkodzona. Nie dotykać końcówką żadnej powierzchni.

W przypadku problemów z oczami należy zawsze skonsultować się z lekarzem weterynarii.

APTUS Eye gel 10ml – ZALECANE DAWKOWANIE:

W razie potrzeby zakroplić 1 kroplę do oka (oczu). Powtarzać tak często, jak to konieczne.

APTUS Eye gel 10ml – PODAWANIE:

Umyć ręce przed podaniem. Odwrócić butelkę i delikatnie ścisnąć, aż na końcówce utworzy się kropla. Może to zająć kilka sekund, ponieważ roztwór musi przejść przez jednokierunkowy system filtracji. Trzymając kroplę zawieszoną na końcówce, ostrożnie unieść butelkę nad okiem zwierzęcia i delikatnie ścisnąć, aż kropla wpadnie do oka. Nie dotykać końcówką żadnej powierzchni. Po podaniu strząsnąć pozostałą kropelkę z końcówki butelki i dobrze zakręcić nakrętkę.

Skład

Woda

Chlorek sodu

Hialuronian sodu

Gliceryna

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkt jest bezpieczny dla bardzo wrażliwych oczu?

Tak, APTUS Eye gel został stworzony z myślą o wrażliwych oczach i jest odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwych zwierząt.

Jak często mogę stosować żel?

Produkt można stosować codziennie lub według potrzeb, w zależności od stopnia podrażnienia oczu.

Czy mogę używać tego żelu w przypadku obecności ciał obcych w oku zwierzęcia?

W przypadku obecności ciał obcych w oku należy skonsultować się z weterynarzem przed użyciem jakiegokolwiek preparatu.

Jakie są główne składniki żelu?

Dokładny skład można znaleźć na opakowaniu produktu, ale głównie skupia się na składnikach nawilżających i łagodzących.