4VETS Natural skin support dog 400g

Producent:4VETS

  1. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie skóry.
  2. Wzbogacona o składniki przeciwzapalne.
  3. Stymuluje funkcje trawienne i wchłanianie składników.

Dostępne - Wysyłka w 24h

14,10 

(35,25  / kg)

+

Zobacz również

Kupowane razem

Produkty 4VETS

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

4VETS Natural Skin Support Dog 400g to unikatowy produkt na rynku karm dla psów, skonstruowany z myślą o czworonogach cierpiących na dolegliwości dermatologiczne oraz tych reagujących na pewne składniki pokarmowe. Dzięki starannie dobranym składnikom, jak kurczak będący źródłem pełnowartościowego białka czy olej z łososia bogaty w kwasy tłuszczowe, karma zapewnia wszechstronne wsparcie dla skóry.

Zastosowanie karmy 4VETS Natural Skin Support Dog 400g pomaga w odbudowie bariery skórnej, minimalizuje ryzyko podrażnień, a także wpływa na zdrowszy wygląd sierści. Co więcej, składniki zastosowane w 4VETS Natural Skin Support Dog 400g, takie jak mannanooligosacharydy czy drożdże sprzyjają lepszemu funkcjonowaniu układu pokarmowego, co jest nieocenione przy alergiach pokarmowych.

Dawkowanie

4VETS Natural skin support dog 400g – dawkowanie

Stosować przez okres do 2 miesięcy.

Szczegółową dzienną dawkę znajdziesz w tabeli na opakowaniu.

Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody.

Skład

Skład: kurczak (żołądki, wątroba, pierś z kurczaka, serca) 28%

jaja

skrobia ziemniaczana

skrobia grochowa

olej z łososia 3%

dynia 2%

olej lniany 1,5%

węglan wapnia

drożdże piwne 0,3%

łupiny i nasiona psyllium 0,3%

trójpolifosforan sodu

chlorek potasu 0,25%

ekstrakt z jukki Schidigera 0,05%

beta-glukany 0,03%

mannanooligosacharydy 0,02%

mączka z wodorostów 0,02%

Jedno źródło białka – kurczak będący źródłem pełnowartościowego białka o wysokiej zawartości wszystkich aminokwasów egzogennych oraz wysokim współczynniku strawności i wysokiej wartości biologicznej oraz dodatek jaja kurzego podnosi współczynnik aminokwasu ograniczającego do poziomu gwarantującego zachowanie prawidłowych proporcji we wchłanianiu wszystkich aminokwasów.

Kwasy tłuszczowe z rodzin n-3 i n-6 – wysoka zawartość tych kwasów w odpowiednich proporcjach warunkuje biochemiczną kontrolę procesów zapalnych. Połączenie tłuszczu drobiowego razem z tłuszczem z łososia i oleju lnianego stanowi gwarancję zahamowania procesów zapalnych będących pierwotna przyczyną dermatoz

Chelaty cynku i selenu – dodatek tych składników wpływa na kondycję skóry poprawiając jej odporność na działanie czynników zewnętrznych, stymulując procesy regeneracji i zwiększając aktywność endogennych wskaźników przeciwutleniających decydujących o metabolizmie tkanki jaką jest skóra

Mannooligosacharydy, drożdże, ekstrakt z juki Schidigera – obecność tych składników stymuluje funkcje trawienne, wchłanianie składników odżywczych z przewodu pokarmowego oraz stymuluje jego perystaltykę

Najczęściej zadawane pytania

4VETS Natural skin support dog - zastosowanie: 

Pełnoporcjowa dietetyczna karma zalecana do stosowania u psów z objawami dermatologicznymi oraz w przypadku niepożądanych reakcji ze strony układu pokarmowego na składniki pokarmowe.

4VETS Natural skin support dog- działanie:

Dla zapewnienia prawidłowego wyglądu pokrywy włosowej niezmiernie ważne jest prawidłowe funkcjonowanie skóry jako tkanki, której wytworami są włosy i pazury. Jeżeli na skórę będą działały czynniki uszkadzające jej funkcje to z dużą dozą prawdopodobieństwa wystąpią dysfunkcje w wyglądzie sierści i pazurów .

Kiedy warto rozpocząć stosowanie karmy 4VETS Natural skin support?

Gdy Twój pies wykazuje objawy problemów dermatologicznych lub reaguje negatywnie na pewne składniki pokarmowe.

Czy karma VETS Natural skin support jest odpowiednia dla psów bez objawów dermatologicznych?

Karma została stworzona głównie dla psów z problemami skórnymi, ale skonsultuj się z weterynarzem w sprawie profilaktycznego stosowania.

Czym różni się karma VETS Natural skin support od innych produktów na rynku?

Unikalną kombinacją składników specjalnie dobranej do potrzeb psów z problemami skórnymi i alergiami pokarmowymi.

Czy karma VETS Natural skin support jest bezpieczna dla szczeniąt?

Skonsultuj się z weterynarzem przed podaniem karmy młodemu psu.