4VETS Natural low stress dog 400g

Producent:4VETS

  • Zapewnia pełne pokrycie zapotrzebowania na składniki odżywcze dla zdrowia psa.
  • Pomaga w zachowaniu spokoju i równowagi pod wpływem czynników środowiskowych.
  • Idealna dla wrażliwego układu trawiennego dzięki ograniczonej zawartości tłuszczu i wysokiej strawności składnik

Ostatnie sztuki - Wysyłka w 24h

15,99 

(39,98  / kg)

+

Kupowane razem

Produkty 4VETS

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

4vets Natural Low Stress dog 400g to wyjątkowa, pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych, zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu wszystkich potrzeb odżywczych Twojego pupila. Jest to idealny wybór nie tylko dla psów w doskonałej kondycji, ale również dla tych, które mogą doświadczać dyskomfortu z powodu różnych czynników środowiskowych.

Główne korzyści:

  1. Kompleksowy skład: Zapewnia pełne pokrycie zapotrzebowania na składniki odżywcze, które są niezbędne dla zdrowia i samopoczucia Twojego psa.
  2. Wsparcie dla psów w stresie: Karma jest doskonała dla psów, które mogą być narażone na stres z powodu czynników środowiskowych, pomagając im zachować spokój i równowagę.
  3. Lekkostrawność: Zawiera składniki o wysokiej strawności, co czyni ją lekkostrawną i idealną dla psów z wrażliwym układem trawiennym. Ograniczona ilość tłuszczu w diecie zapewnia, że nie obciąża dodatkowo przewodu pokarmowego.

Wybierając 4vets Natural Low Stress dog 400g, inwestujesz w komfort i zdrowie Twojego pupila, dbając o jego dobrostan i codzienną radość życia.

Dawkowanie

4vets natural low stress dog 400g – dawkowanie

Psu należy podawać pokarm o temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.

Skład

wieprzowina (serca, wątroba, łopatka wieprzowa) 25%

kurczak (żołądki, wątroba) 23%

skrobia grochowa

skrobia ziemniaczana

olej lniany 1,5%

olej z łososia 0,5%

drożdże piwne 0,3%

łupiny i nasiona psyllium 0,3%

węglan wapnia

chlorek potasu

trójpolifosforan sodu

dziurawiec 0,06%

kozłek lekarski 0,06%

ekstrakt z jukki Schidigera 0,05%

beta-glukany 0,03%

mannanooligosacharydy 0,02%

mączka z wodorostów 0,02%

Wysoka jakość białka – karma bazująca na źródłach pełnowartościowego białka zwierzęcego o bardzo korzystnym składzie aminokwasowym, wszystkie niezbędne aminokwasy występują w ilościach znacznie przekraczających współczynnik charakterystyczny dla białka jaja kurzego. Dzięki wykorzystaniu takich źródeł białka możliwe jest dostarczenie prawidłowej proporcji składników energetycznych do budulcowych niezbędnych dla utrzymania stałej masy ciała – podstawowego warunku w profilaktyce chorób zwyrodnieniowych stawów. Obecność kwasów tłuszczowych pochodzących zarówno z surowców pochodzenia zwierzęcego jak i oleju lnianego zapewnia maksymalne angażowanie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodzin n-3 i n-6 w biochemiczną kontrolę wszystkich ważnych funkcji tkanek. L-tryptofan – dodatek tego składnika w połączeniu z naturalnie występującym w surowcach pochodzenia zwierzęcego wpływa na wiele funkcji organizmu: reguluje przemianę materii (zmniejsza apetyt), poprzez zwiększenie syntezy witaminy B6 wpływa na metabolizm węglowodanów w ustroju, uczestniczy w procesie wydzielania hormonu wzrostu, wpływa na poziom neuroprzekaźników: dopaminy, noradrenaliny i beta-endorfiny (ich poziom rośnie po spożyciu posiłku bogatego w tryptofan). Zioła – obecność w karmie dziurawca lekarskiego (Hypericum L.) i kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) czynią ją cennym sposobem uzupełniania ich niedoboru w codziennej diecie psa dorosłego.L-karnityna – zapewnia celowany i ułatwiony transport średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów gdzie ulegają one metabolizmowi, uzyskany w ten sposób efekt lipolityczny wpływa na redukcję masy ciała. Mannooligosacharydy, drożdże, ekstraktu z juki Schidigera – stymulują funkcje trawienne oraz wchłanianie składników odżywczych z przewodu pokarmowego oraz stymulują jego perystaltykę.

Najczęściej zadawane pytania

4vets natural low stress dog 400g - zastosowanie:

Pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych pokrywająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze

4vets natural low stress dog 400g - działanie:

Pełnoporcjowa bytowa karma dla psów dorosłych pokrywająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. Karma Low stress może być stosowana w żywieniu wszystkich psów, także tych, u których w wyniku działania różnych czynników środowiskowych może dochodzić do dyskomfortu. Kompleksowy skład karmy Low stress wraz z wysoką strawnością wszystkich składników odżywczych czynią ją lekkostrawną, niepowodującą dodatkowego obciążenia przewodu pokarmowego i wpisującą się w podstawowe założenia dietoterapeutyczne związane ze stosowaniem diety lekkostrawnej z ograniczoną ilością tłuszczu.