4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 400g

Producent:4VETS

  1. Naturalnie wspiera zdrowie układu trawiennego.
  2. Zawiera probiotyki dla równowagi mikroflory jelitowej.
  3. Bez sztucznych dodatków i konserwantów.

Dostępne - Wysyłka w 24h

10,88 

(27,20  / kg)

+

Zobacz również

Kupowane razem

Produkty 4VETS

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 400g – opis

Karmę 4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 400g cechuje starannie dobrane połączenie składników naturalnych, tworząc mieszankę niezbędną dla psów z problemami trawiennymi. Wyprodukowana z myślą o wsparciu układu trawiennego, karmę wyróżnia brak sztucznych dodatków i konserwantów, co sprawia, że jest szczególnie polecana dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 400g – wartości

Zawartość probiotyków w karmie 4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 400g sprzyja równowadze mikroflory jelitowej, pomagając w łagodzeniu dolegliwości trawiennych. Niezwykle praktyczna forma pasty ułatwia podawanie, czy to bezpośrednio z opakowania, czy jako dodatek do ulubionej karmy naszego pupila. Warto podkreślić, że jej formuła została stworzona pod czujnym okiem specjalistów w dziedzinie weterynarii, co potwierdza jej skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Dawkowanie

4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 400g – Dawkowanie

Stosować od 1 do 2 tygodni w przypadku przebiegu ostrej biegunki oraz w okresie rekonwalescencji. Natomiast od 3 do 12 tygodni w przypadku wyrównania zaburzeń trawienia. W przypadku chronicznej niewydolności trzustki przez całe życie psa. Zalecana dzienna dawka przedstawiona jest w tabeli na opakowaniu. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody

Skład

filet z łososia 20%

kurczak (pierś z kurczaka, wątroba) 20%

skrobia ziemniaczana

skrobia grochowa

olej z łososia 2%

olej lniany 1%

węglan wapnia

łupiny i nasiona psyllium 0,35%

trójpolifosforan sodu

chlorek potasu

drożdże piwne 0,1%

ekstrakt z jukki Schidigera 0,05%

beta-glukany 0,03%

mannanooligosacharydy 0,02%

mączka z wodorostów 0,02%

Wysokiej jakości białka – karma bazująca na surowcach pochodzenia zwierzęcego (łosoś i drób) charakteryzujących się wysoką zawartością pełnowartościowego białka o wysokim współczynniku aminokwasu ograniczającego oraz bardzo korzystnym składzie kwasów tłuszczowych.

Olej lniany – dodatek tego oleju zwiększa pulę niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, w których trawieniu w mniejszym stopniu angażowane są wątroba i trzustka.

DL-metionina – wpływa na zwiększenie konkurencyjności wchłaniania aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny zwiększając w ten sposób pulę aminokwasów biorących udział w regeneracji tkanek organizmu.

Mannooligosacharydy – ich obecność stymuluje odpowiedź komórek układu odpornościowego zlokalizowanych w skupiskach tkanki limfoidalnej ściany przewodu pokarmowego czyniąc przewód pokarmowy bardziej odpornym na czynniki środowiskowe.

Drożdże – stanowią cenne źródło łatwostrawnych składników witaminowych i mineralnych, zwiększają ich pulę w karmie i poprawiają ich biodostępność w przewodzie pokarmowym psa.

Ekstrakt z juki Schidigera i nasiona psyllium – dzięki zdolności regulacji liczby bakterii gnilnych w przewodzie pokarmowym psa wpływają na poprawę funkcji trawiennych przewodu pokarmowego oraz stymulują jego perystaltykę

Najczęściej zadawane pytania

4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 400g - Zastosowanie

Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów z objawami zaburzeń trawienia i wchłaniania, przebiegającymi z biegunką, w stanach zapalnych żołądka.

4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 400g - działanie

W sytuacji pojawienia się objawów nietolerancji pokarmowej, zaburzeń trawienia, wymiotów, biegunki zarówno z jelita cienkiego jak i grubego ważne jest wprowadzenie do zaleceń żywieniowych opartych o dietę lekkostrawną bez ograniczenia ilości białka i tłuszczu.

Kiedy warto rozpocząć stosowanie 4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 400g u naszego psa

Jeżeli zauważysz u swojego pupila częste wymioty i biegunki, objawy nietolerancji pokarmowej czy alergii, a także nieregularny apetyt lub inne problemy z trawieniem, warto rozważyć wprowadzenie do diety 4VETS Natural Dog Gastro Intestinal 185g. Jest to specjalistyczna karma stworzona z myślą o wsparciu zdrowia układu trawiennego psa.