Zęby

Zęby suplementy dla psa gwarantują mocne i zdrowe zęby. Wybierz jakość, by Twój pies miał piękny i zdrowy uśmiech przez lata.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zęby suplementy dla psa – zdrowa jama ustna

Zęby suplementy dla psa – aby pomóc w walce z nieprzyjemnym zapachem z pyska, kamieniem nazębnym i chorobami dziąseł, w sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy preparaty na zęby dla psa, które zapobiegają powstawaniu chorób przyzębia i próchnicy. Są one także niezbędne w profilaktyce, zwłaszcza u szczeniąt, u których to następuje zamiana zębów mlecznych na stałe. Psy jako drapieżniki potrzebują zęby do gryzienia mięsnych przekąsek, a także do obrony. Ich zdrowie jest niezwykle ważne dla komfortu i jakości życia zwierząt, dlatego już od najmłodszych lat warto zadbać o higienę jamy ustnej psa i ochronić zęby przed poważniejszymi chorobami. Preparaty do mycia zębów psa są dostępne w różnych wariantach, więc z pewnością znajdą Państwo środki odpowiadające indywidualnym preferencjom zwierzaka. Zapraszamy do udanych zakupów!

Skuteczne preparaty do mycia zębów psa

Aby usunąć kamień nazębny u psa, można stosować preparaty lub udać się do lekarza weterynarii, który przeprowadzi zabieg w uśpieniu. Aby zapobiegać nawrotom, warto stosować dostępne na rynku preparaty, które będą chronić zęby i dziąsła zwierzęcia. Podobnie rzecz ma się w przypadku zapalenia dziąseł u psa. W sklepie internetowym Zoona.pl dostępne są preparaty w formie pasty czy płynu bądź tabletek Dolfos Dolvit Prodental Powder. Jest to proszek zawierający algi morskie, substancje mineralne i ekstrakt z jeżówki. Preparat można dodawać do posiłku, nie przekraczając dziennej dawki opisanej dokładnie na opakowaniu.

Gryzak dla psa, który czyści zęby

Eurowet oferuje Stoma-zym, gryzaki które czyszczą powierzchnię zębów, zapobiegając powstawaniu nalotu i kamienia nazębnego. Usuwają również nieprzyjemny zapach. Można je podawać regularnie psom, wpływając korzystnie na higienę jamy ustnej. Gryzienie stymuluje również wytwarzanie śliny, która naturalnie chroni zęby zwierząt. Gryzaki do czyszczenia zębów dla psa można podawać po posiłku, codziennie lub naprzemiennie z produktem kosmetycznym Stoma-żel.

Płyn do zębów dla psów

Synergy Labs Dental Fresh to płyn do pielęgnacji psa, którego działanie udowodnione zostało naukowo. Eliminuje nieświeży oddech, leczy zapalenie dziąseł, wzmacnia zęby, odnawiając szkliwo. Można go dodawać do wody do picia dla zwierząt. Płyn zawiera formułę, która aktywuje się, napotykając bakterie i eliminuje je od razu w jamie ustnej. Preparat nie ma smaku, koloru ani zapachu, więc nie wpływa na spożycie wody zwierzęcia.

Preparaty na kamień nazębny u psa

Orozyme żel dentystyczny przylega do powierzchni zębów i dziąseł, umożliwiając działanie substancji czynnych. Zapobiega namnażaniu się bakterii, zawiera kolagen, naturalne substancje smakowe i aromatyczne, a także amylazę i glukoamylazę, łagodne substancje ścierające. Produkt można podawać psu bezpośrednio do jamy ustnej lub zmieszać z małą ilością karmy. Z kolei w Vetiq 2in1 Denti Care for dogs to tabletki przeznaczone do żucia. Zawierająca olej z pietruszki, olejek miętowy oraz ekstrakt z granatu mieszanka odświeża oddech i zmniejsza nagromadzenie się płytki nazębnej. Pasta w tabletkach jest smaczna i wysoce przyswajalna i można ją podawać między posiłkami jako przysmak dla psa, dzieląc tabletkę na pół i ułatwiając w ten sposób zwierzęciu żucie.