VIRBAC Megaderm 4 ml x 28 saszetek

Producent:VIRBAC

Megaderm jest suplementem diety (mieszanką paszową uzupełniającą) zawierającym najlepsze niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z rodziny omega 3 (Ѡ3) i omega 6 (Ѡ6), w optymalnych ilościach i w idealnej proporcji.

Dostępne - Wysyłka w 24h

49,90 

+

Opis

VIRBAC MEGADERM 4ml 28 saszetek Kot Pies do 10kg


Megaderm od Virbac to specjalistyczny suplement diety dla kotów i psów do 10kg. Zawartość opakowania to 28 saszetek po 4 ml każda. Megaderm to produkt zawierający kluczowe składniki odżywcze, które przyczyniają się do poprawy stanu skóry i sierści Twojego pupila.

VIRBAC MEGADERM 4ml 28 saszetek Kot Pies do 10kg – Opis

Dla kotów & małych psów (< 10 kg) / Dla psów (> 10 kg). Mieszanka paszowa uzupełniająca. Pasza dietetyczna.

Wspomaganie funkcji skóry w przypadku jej stanów zapalnych i nadmiernego wypadania sierści. MEGADERM zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z grupy omega 3 (ω3) i omega 6 (ω6), w odpowiednich ilościach i proporcjach. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe działają w 2 uzupełniających się płaszczyznach: pomagają zachować integralność skóry, przyczyniają się do ograniczenia zaczerwienienia skóry i świądu.

VIRBAC MEGADERM 4ml 28 saszetek Kot Pies do 10kg – dlaczego warto?

Megaderm to wysokiej jakości suplement diety, który został stworzony z myślą o zdrowiu skóry i sierści Twojego zwierzaka. Zastosowanie Megaderm pozwala na poprawę kondycji sierści, a także na skuteczne wsparcie regeneracji skóry. Wybierając Megaderm, inwestujesz w zdrowie i dobrą kondycję Twojego pupila.

Dzięki skoncentrowanej i zbilansowanej formule preparat MEGADERM dostarcza odpowiednią ilość NNKT, zgodnie z potrzebami skóry Twojego zwierzęcia, w optymalnej proporcji kwasów omega 6 do omega 3 – 5:1. MEGADERM jest smaczny dla psów.

STOSOWANIE

W celu otwarcia saszetki należy rozedrzeć ją lub przeciąć nożyczkami wzdłuż perforacji. Wycisnąć zawartość saszetki na karmę i wszystko wymieszać. Jedna saszetka dziennie przez okres do 2 miesięcy. Przed użyciem lub przedłużeniem okresu stosowania zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii.

SKŁAD

Olej słonecznikowy, olej rybi, olej z wiesiołka dwuletniego.

DODATKI PASZOWE

Witaminy: Witamina E, 3a700 4416 IU/kg;

Dodatek technologiczny: BHA, E320 217 mg/kg (*)

1 saszetka (4 ml) preparatu MEGADERM dostarcza około 0,8 mg BHA na dzień.

1 saszetka (8 ml) preparatu MEGADERM dostarcza około 1,6 mg BHA na dzień.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE

Oleje i tłuszcze surowe 100%, Białko surowe 0%, Włókno surowe 0%, Popiół surowy 0%, Kwasy ω6 –

49,4%, w tym kwas linolowy (LA) 47,7% i kwas gamma-linolenowy (GLA) 0,9%, Kwasy ω3 – 9,5%, w tym

kwas eikozapentaenowy (EPA) 4,7% i kwas dokozaheksaenowy (DHA) 3%.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.