VETFOOD maxi guard orazn® – 59 ml

Producent:VETFOOD

MAXI/GUARD OraZn® jest produktem rekomendowanym do codziennej higieny jamy ustnej, charakteryzujący się wysoką akceptowalnością u zwierząt. 

Dostępne - Wysyłka w 24h

62,89 

+

Opis

OPIS:
MAXI/GUARD OraZn® jest produktem rekomendowanym do codziennej higieny jamy ustnej, który charakteryzuje się bardzo wysoką akceptowalnością u zwierząt.
Dzięki unikatowej recepturze, która oparta jest na wprowadzeniu bezsmakowego oraz zneutralizowanego cynku o pH 7, spełnia swoją rolę nawet przy najbardziej wybrednych zwierzętach, takich jak koty i psy małych ras.
WŁAŚCIWOŚCI
Ograniczenie ryzyka wystąpienia stanów zapalnych dziąseł
Neutralizacja przykrych zapachów z jamy ustnej
Ograniczanie tworzenie się płytki nazębnej.
Regularne stosowanie produktu zachowuje właściwą higienę jamy ustnej po wszystich profilaktycznych zabiegach dentystycznych.
WSKAZANIA
Ropne stany zapalne dziąseł u świnek morskich
Stany zapalne dziąseł
Akumulacja bakteryjnej płytki nazębnej
Uszkodzenia i rany błony śluzowej jamy ustnej i języka
Przykry zapach wydychanego powietrza
Rany od wędzidła u koni.
SKŁAD
woda dejonizowana
Dodatki dietetyczne
glukonian cynku, tauryna.
Dodatki technologiczne
substancja żelująca – karboksymetyloceluloza, konserwanty: paraben metylowy, paraben propylowy.
Dodatki sensoryczne
barwnik – błękit brylantowy.
DAWKOWANIE
Koty/ małe zwierzęta: na serdeczny palec lub pałeczkę kosmetyczną, stosowaną do czyszczenia uszu, należy nabrać kropelkę preparatu wielkości ziarnka grochu i wmasować delikatnie w dziąsła po obu stronach jamy ustnej, w okolicy trzonowców.
Psy ras średnich i dużych: środek można nakładać bezpośrednio na śluzówkę, za pomocą wbudowanego aplikatora. Jeżeli zwierzę toleruje szczotkowanie zębów, preparat można używać tak jak pasty do zębów. W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów poleca się codzienne stosowanie preparatu.