VETEXPERT hot spot spray – preparat do zmian skórnych 100 ml

Producent:VETEXPERT

Preparat dla psów i kotów do stosowania miejscowego, wspomagająco w terapii zmian skórnych oraz przy zadrapaniach i otarciach.

Dostępne - Wysyłka w 24h

40,00 

(400,00  / l)

+

Opis

OPIS:
Preparat dla psów i kotów przeznaczony do stosowania miejscowego. Działa wspomagająco w terapii zmian skórnych o podłożu alergicznym (typu „hot spot”) oraz pielęgnuje skórę dotkniętą zadrapaniami i otarciami. Nanosrebro wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne, dzięki czemu działa pomocniczo w regeneracji skóry.
Dlaczego HOT SPOT SPRAY?
Pielęgnuje delikatną skórę pupila
Wspomaga regenerację skóry
Koi i łagodzi podrażnioną skórę, niweluje dyskomfort
PODAWANIE
Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Rozpylić równomiernie na zmienione obszary na skórze zwierzęcia z odległości 15-20 cm. Powtarzać według potrzeb, nawet kilka razy dziennie.
OSTRZEŻENIA
Chronić oczy i uszy zwierzęcia. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.
Ewentualne wytrącanie się osadu jest naturalnym zjawiskiem, nie mającym wpływu na jakość i działanie produktu.
Opakowanie zawiera 100ml płynu.
SKŁAD
Specjalny dobór składników zawartych w HOT SPOT SPRAY skutecznie pielęgnuje podrażnioną i delikatną skórę. Dzięki składnikom o działaniu antybakteryjnym i nawilżającym wspomaga regenerację, przywracając dobrą kondycję i łagodząc skutki stanów zapalnych. Preparat dodatkowo zawiera olejek z drzewa herbacianego znany ze swych właściwości przeciw drobnoustrojom. Ekstrakt z aloesu silnie nawilża i poprawia kondycję skóry, dzięki czemu łagodzi skutki stanów zapalnych i przyspiesza proces gojenia. Dzięki działaniu nawilżającemu, wspomaga proces regeneracji naskórka i łagodzi podrażnienia. Ekstrakt z rumianku ma działanie kojące i niweluje uczucie swędzenia.
Nanosrebro – substancja o działaniu antybakteryjnym, działa pomocniczo w regeneracji naskórka.
Olejek z liści drzewa herbacianego – substancja o działaniu antybakteryjnym.
Ekstrakt z aloesu – jego silne działanie nawilżające i poprawiające kondycję skóry wspomaga proces gojenia i łagodzenia stanów zapalnych.
Pantenol – substancja nawilżająca, która odgrywa istotną rolę w regeneracji skóry wspomagając gojenie ran i łagodząc podrażnienia.
Ekstrakt z rumianku – ma działanie kojące i wykazuje działanie przeciwzapalne, dzięki czemu łagodzi uczucie swędzenia. Wspomaga niwelowanie podrażnień.
SKŁADNIKI CZYNNE
Nanosrebro, olejek z liści drzewa herbacianego, ekstrakt z aloesu, pantenol, ekstrakt z rumianku.