VETEXPERT eye cleanser 100ml

Producent:VETEXPERT

Specjalistyczny tonik pod oczy dla psów i kotów ras białych. Wspomaga usuwanie zacieków łzowych.

Dostępne - Wysyłka w 24h

28,50 

(285,00  / l)

+

Opis

OPIS:
Tonik do oczu
Specjalistyczny tonik przeznaczony do pielęgnacji okolic oczu psów i kotów ras białych, zmagających się z problemami nadmiernego łzawienia. Dzięki naturalnej kompozycji jest w pełni bezpieczny i skutecznie usuwa zacieki łzowe oraz zapobiega ich powstawaniu. Wykazuje również działanie ochronne, dzięki zawartości substancji o działaniu prebiotycznym.
Dlaczego Eye Cleanser?
Skutecznie usuwa zacieki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu
Chroni okolice oczu
Jest w pełni bezpieczny i może być stosowany w codziennej pielęgnacji delikatnych okolic oczu
PODAWANIE
Tonik do przemywania okolic oczu Eye Cleanser idealnie sprawdzi się u ras białych. Eye Cleanser przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji okolic oczu dla psów i kotów ze skłonnością do nadmiernego łzawienia i trudnościami w utrzymaniu czystości okolic oczu.
SPOSóB UŻYCIA
Na płatek kosmetyczny (wacik) nanieść niewielką ilość toniku i delikatnie przetrzeć okolice oczu, zaczynając od zewnętrznego kącika oka, a kończąc na wewnętrznym. W razie potrzeby czynność powtórzyć, koniecznie zmieniając wacik na świeży.
Opakowanie zawiera 100ml płynu.
SKŁAD
Receptura toniku do przemywania okolic oczu Eye Cleanser oparta jest na roztworze soli fizjologicznej – substancji, która naturalnie występuje w filmie łzowym. Jego pH jest obojętne, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom delikatnych okolic oczu. Eye Cleanser swoje skuteczne działanie zawdzięcza dokładnie dobranym składnikom:
Kwas hialuronowy – nawilża i poprawia kondycję skóry. Wiąże wodę na powierzchni naskórka i zapewnia skórze sprężystość i elastyczność.
Kwas mlekowy – zapewnia odpowiedni poziom pH, dzięki czemu ogranicza namnażanie bakterii i drożdżaków.
Kwas borowy – pomaga kontrolować wzrost mikroorganizmów na skórze.
Fruktan – prebiotyk, który działa łagodząco na skórę.
Ekstrakt z mącznicy – bogaty w arbutynę, wykazuje działanie rozjaśniające.
SKŁADNIKI CZYNNE
sól fizjologiczna, kwas hialuronowy, kwas mlekowy, ekstrakt z mącznicy (źródło arbutyny), kwas borowy, odpowiednik triklosanu i fruktanu.