VETEXPERT urinovet cat dilution 45 kapsułek

Producent:VETEXPERT

Preparat dla kotów wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego oraz posiadający właściwości zakwaszające mocz. Kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania.

Dostępne - Wysyłka w 24h

73,90 

+

Opis

OPIS:
Preparat dla kotów z zaburzeniami funkcji układu moczowego, szczególnie w przypadkach, gdzie wymagane jest zakwaszenie moczu. Polecany wspomagająco w przypadku kryształów i kamieni struwitowych, po zabiegu cewnikowania oraz usunięcia kamieni z pęcherza moczowego.
Dlaczego UrinoVet Cat Dilution?
zwiększa zakwaszenie moczu i oddawanie moczu
ogranicza przyleganie bakterii do ścian pęcherza moczowego
to najwygodniejsza forma podania – kapsułka Twist Off (więcej w dziale Podawanie).
PODAWANIE
Zalecane jest podawanie 2 kapsułek Twist Off dziennie dla jednego kota .
Kapsułka Twist Off gwarantuje wysoką smakowitość i łatwość podania. Kapsułkę podajemy jako smakołyk w całości (kapsułka jest jadalna) lub wyciskamy zawartość kapsułki do pyszczka lub na łapę.
UWAGA
Zalecany czas podawania: początkowo 4 tygodnie. Po zakończeniu pierwszego cyklu podawania zalecana jest przerwa w podawaniu.
Opakowanie zawiera 45 kapsułek Twist Off.
SKŁAD
UrinoVet Cat Dilution zawiera:
DL-Metioninę, która zakwasza mocz, dzięki czemu ogranicza powstawanie kryształów i kamieni struwitowych (czyli fosforanowo-amonowo-magnezowych). Efekt zakwaszenia potęguje kwas askorbinowy.
Ekstrakt z pietruszki, który działa moczopędnie, dzięki czemu ułatwia wydalanie zbędnych produktów przemiany materii i drobnoustrojów. To działanie zostało wzmocnione przez dodatek ekstraktu z pokrzywy.
Walerianę, która łagodzi objawy stresu i niepokoju, obserwowanego u niektórych kotów z zaburzeniami w oddawaniu moczu.
Glukozaminę, która jest składnikiem ściany pęcherza moczowego, wspomaga jego funkcjonowanie jako skutecznej bariery ochronnej przed wnikaniem do organizmu drobnoustrojów.
Żurawinę, która zapobiega przyleganiu bakterii do ścian pęcherza moczowego.
Witaminę B6, która wspomaga procesy chroniące przed powstawaniem kamieni szczawianowych w pęcherzu moczowym.
SKŁADNIKI CZYNNE
DL-metionina, kwas L-askorbinowy, ekstrakt z pietruszki, ekstrakt z korzenia waleriany, ekstrakt z liści pokrzywy, witamina B6, ekstrakt z owoców żurawiny, glukozamina