VETEXPERT hypoallergenic szampon 250 ml

Producent:VETEXPERT

Hipoalergiczny szampon dla psów i kotów o skórze wrażliwej, delikatnej, wykazującej skłonności do podrażnień, uczuleń i przesuszania się.

Dostępne - Wysyłka w 24h

30,90 

+

Opis

OPIS:
Szampon hipoalergiczny
Dermokosmetyczny szampon z ekstraktem z ziaren owsa, dla psów i kotów o skórze wrażliwej, wykazującej skłonności do podrażnień, uczuleń, przesuszania się lub przy nietolerancji innych szamponów. Może być stosowany u szczeniąt i kociąt.
Dlaczego Hypoallergenic Shampoo?
Zawiera łagodne środki myjące i emolienty
Oparty na bazie naturalnych składników
Nie zawiera silikonów ani sztucznych kompozycji zapachowych
Dostosowany do potrzeb psiej i kociej skóry, aby ją pielęgnować i nie podrażniać
PODAWANIE
Zmoczyć sierść letnią wodą, nalać niewielką ilość szamponu na dłoń, w razie potrzeby rozcieńczyć wodą i nanieść na sierść, wytworzyć pianę, masować przez ok. 5 min. Chronić oczy i uszy przed dostaniem się preparatu, dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć.
OSTRZEŻENIA
Stosować wyłącznie u zwierząt. Chronić przed dostępem dzieci. Przechowywać w temperaturze od +4°C do 25°C.
Opakowanie zawiera 250ml szamponu.
SKŁAD
Hypoallergenic Shampoo zawiera bardzo łagodne środki powierzchniowo czynne i emolienty* oraz szereg substancji o działaniu zmiękczającym i nawilżającym.
Ekstrakt z ziaren owsa – emolient wykazujący działanie łagodzące i poprawiające kondycję skóry.
Alantoina – substancja biologicznie czynna działająca łagodząco i regenerująco, stymuluje podział i wzrost komórek. Działa nawilżająco na skórę.
Pantenol – substancja nawilżająca, która odgrywa istotną rolę w regeneracji skóry, wspomagając gojenie ran i łagodząc podrażnienia.
Lanolina – emolient działający ochronnie i natłuszczająco na skórę.
* Emolienty – substancje natłuszczające, zmiękczające i wygładzające. Pośrednio nawilżają poprzez ograniczenie utraty wody z powierzchni skóry.
SKŁADNIKI CZYNNE
Ekstrakt z ziaren owsa, alantoina, pantenol, lanolina