Rekonwalescencja kotów

Rekonwalescencja kotów: wsparcie w powrocie do zdrowia. Karmy weterynaryjne skoncentrowane na szybkiej regeneracji Twojego kota.

Bestsellery

Wyświetlanie jednego wyniku

Rekonwalescencja kotów. Czym karmić osłabionego kota?

Chory kot powinien dostawać specjalistyczny pokarm, który będzie odpowiedni dla danej jednostki chorobowej. Również po najróżniejszych zabiegach rekonwalescencja kota powinna uwzględniać odpowiednie żywienie. W ten sposób kot może szybciej dojść do siebie. Specjalistyczne karmy są więc gwarancją szybszego powrotu do zdrowia, a zwierzę odzyskuje siły witalne.

Oczywiście w sklepie Zoona oferujemy najlepsze karmy dla futrzaków, które są po najróżniejszych zabiegach. To pokarm z oferty rekomendowanych dostawców, który jest zalecany w przypadku, kiedy miejsce ma rekonwalescencja kota po operacji, w tym kastracji, ale nie tylko – również zatruciu i innych jednostkach chorobowych.

Karmy dla kotów gwarantujące szybki powrót do zdrowia

Proszę pamiętać, że wysokiej jakości karmy weterynaryjne dla kotów są nie tylko wskazane, ale wręcz wymagane dla zwierząt zmagających się z problemami zdrowotnymi. Koty po okresie chorobowym bez takiego pożywienia o wiele dłużej wracają do zdrowia. Dotyczy to kotów osłabionych na przykład po zapaleniu płuc, zatruciu, a także różnych – mniej lub bardziej inwazyjnych – zabiegach chirurgicznych (np. sterylizacja).

Pożywienie dla kotów tego typu dostarcza zwierzęciu więcej energii przy jednoczesnym zmniejszeniu porcji pokarmu. Jest to o tyle istotne, że koty po jednostkach chorobowych i zabiegach często nie mają apetytu. Dlatego karma dla takich zwierząt musi dostarczać im odpowiednio dużo energii. Jednocześnie, szczególnie w przypadku zwierząt po zabiegach chirurgicznych w obrębie przewodu pokarmowego, karma musi być lekkostrawna. To samo dotyczy kotów zmagających się z anoreksją. Dzięki temu regeneracja sierściucha jest znacznie szybsza.

Karmy dla kotów na rekonwalescencji w sklepie Zoona

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości pożywieniu dla kotów i mają to być karmy służące szybkiemu powrotowi do zdrowia zwierzaka, zapraszamy do sklepu Zoona. W jednym miejscu zebraliśmy karmy weterynaryjne z oferty najlepszych producentów pożywienia. W Zoona oferujemy karmy dla kotów, dzięki którym możliwa jest szybsza:

  • rekonwalescencja po sterylizacji kotki,
  • rekonwalescencja kota po zatruciu,
  • powrót do zdrowia po zapaleniu płuc,
  • rekonwalescencja kota po kastracji i wielu innych zabiegach oraz jednostkach chorobowych.

Jednocześnie są to karmy, które można z powodzeniem stosować u kotek w okresie laktacji, szczególnie jeżeli miot jest bardzo liczny. W ich przypadku taki pokarm również jest wskazany.

Polecamy też zapoznać się z ofertą na suplementy diety dla kotów, podobnie jak witaminy. Jesteśmy głęboko przekonani, że z naszymi produktami znacznie lepiej zadbacie Państwo o zdrowie swoich sierściuchów.