Ostatnio przeglądane

4VETS NATURAL - GASTRO INTESTINAL NEW DOG 400 G Powiększ

4VETS NATURAL - GASTRO INTESTINAL NEW DOG 400 G

Nowy

4VETS NATURAL - GASTRO INTESTINAL DOG 400 G to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów z objawami zaburzeń trawienia i wchłaniania, przebiegającymi z biegunką, w stanach zapalnych żołądka.

Więcej informacji

8,90 zł

Zastosowanie: Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów z objawami zaburzeń trawienia i wchłaniania, przebiegającymi z biegunką, w stanach zapalnych żołądka.

Działanie: W sytuacji pojawienia się objawów nietolerancji pokarmowej, zaburzeń trawienia, wymiotów, biegunki zarówno z jelita cienkiego jak i grubego ważne jest wprowadzenie do zaleceń żywieniowych opartych o dietę lekkostrawną bez ograniczenia ilości białka i tłuszczu. Skład: filet z łososia 20%, kurczak 20% (pierś z kurczaka, wątroba), skrobia ziemniaczana, skrobia grochowa, olej z łososia 2%, olej lniany 1%, węglan wapnia, łupiny i nasiona psyllium 0,35%, trójpolifosforan sodu, chlorek potasu, drożdże piwne 0,1%, ekstrakt z jukki Schidigera 0,05%, beta-glukany 0,03%, mannanooligosacharydy 0,02%, mączka z wodorostów 0,02% Wysokiej jakości białka - karma bazująca na surowcach pochodzenia zwierzęcego (łosoś i drób) charakteryzujących się wysoką zawartością pełnowartościowego białka o wysokim współczynniku aminokwasu ograniczającego oraz bardzo korzystnym składzie kwasów tłuszczowych. Olej lniany - dodatek tego oleju zwiększa pulę niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, w których trawieniu w mniejszym stopniu angażowane są wątroba i trzustka. DL-metionina - wpływa na zwiększenie konkurencyjności wchłaniania aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny zwiększając w ten sposób pulę aminokwasów biorących udział w regeneracji tkanek organizmu. Mannooligosacharydy - ich obecność stymuluje odpowiedź komórek układu odpornościowego zlokalizowanych w skupiskach tkanki limfoidalnej ściany przewodu pokarmowego czyniąc przewód pokarmowy bardziej odpornym na czynniki środowiskowe. Drożdże - stanowią cenne źródło łatwostrawnych składników witaminowych i mineralnych, zwiększają ich pulę w karmie i poprawiają ich biodostępność w przewodzie pokarmowym psa. Ekstrakt z juki Schidigera i nasiona psyllium - dzięki zdolności regulacji liczby bakterii gnilnych w przewodzie pokarmowym psa wpływają na poprawę funkcji trawiennych przewodu pokarmowego oraz stymulują jego perystaltykę

Dawkowanie: Stosować od 1 do 2 tygodni w przypadku przebiegu ostrej biegunki oraz w okresie rekonwalescencji. Natomiast od 3 do 12 tygodni w przypadku wyrównania zaburzeń trawienia. W przypadku chronicznej niewydolności trzustki przez całe życie psa. Zalecana dzienna dawka przedstawiona jest w tabeli na opakowaniu. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody

Napisz opinię

4VETS NATURAL - GASTRO INTESTINAL NEW DOG 400 G

4VETS NATURAL - GASTRO INTESTINAL NEW DOG 400 G

4VETS NATURAL - GASTRO INTESTINAL DOG 400 G to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów z objawami zaburzeń trawienia i wchłaniania, przebiegającymi z biegunką, w stanach zapalnych żołądka.

Napisz opinię

30 - z tej kategorii