JM SANTE Poliderm emulsja 140 ml

Producent:JM Sante

Dostępne - Wysyłka w 24h

35,00 

(250,00  / l)

+

Kupowane razem

Produkty JM Sante

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Emulsja Poliderm do pielęgnacji skóry 140ml
POLIDERM EMULSJA emulsja do pielęgnacji skóry psów i kotów 140ml
Dermokosmetyk w postaci specjalistycznej emulsji dla psów i kotów do pielęgnacji skóry ze skłonnością do stanów zapalnych tła bakteryjnego i grzybiczego.
ZASTOSOWANIE:
Produkt może być stosowany do codziennej pielęgnacji skóry psów i kotów, a także w przypadku skłonności do łupieżu, dermatoz i stanów zapalnych tła grzybiczego.

Skład: (główne składniki) woda, poliheksanidyna (PHMB), biosiarka, kwas salicylowy, mocznik, olejek z drzewa herbacianego, gliceryna.
POLIDERM EMULSJA dla psów i kotów, która zapewni odpowiednią pielęgnację skóry i sierści, również w przypadku skłonności do łupieżu, dermatoz i stanów zapalnych tła grzybiczego. Poliderm Emulsja łagodzi podrażnienia, nawilża i wspomaga barierę ochronną skóry. Preparat przywraca równowagę mikrobiologiczną skóry, neutralizuje toksyny i redukuje świąd. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie produktów Poliderm naprzemiennie.
Poliheksanidyna – oczyszcza, wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz przeciwgrzybicze. Zapewnia długotrwały efekt po aplikacji.
Biosiarka – działa keratolitycznie i rozmiękcza zrogowaciałego naskórka i reguluje pracę gruczołów łojowych.
Kwas salicylowy – zapewnia działanie bakteriobójcze i łagodzące, stymuluje złuszczanie martwego naskórka.
Fitosfingozyna – prekursor ceramidów skóry, które potrzebne są do zachowania bariery naskórkowej i utrzymania odpowiedniego nawilżenia skóry.
Olejek z drzewa herbacianego – naturalny środek antybakteryjny, przeciwzapalny oraz dezynfekujący. Pobudza regenerację naskórka i zmniejsza stany alergiczne skóry.
Gliceryna – silnie i dogłębnie nawilża oraz regeneruje skórę, ułatwiając transport innych odżywczych substancji do wnętrza skóry.