Ostatnio przeglądane

VisioPet 5 x 0,4 ml Powiększ

Vetfood VisioPet 5 x 0,4 ml

Nowy

VisioPet to innowacyjne na polskim rynku krople do oczu o działaniu łagodzącym i nawilżającym, bez syntetycznych polimerów.

Więcej informacji

32,79 zł

Produkt zawiera hialuronian o wysokiej masie cząsteczkowej (1700 kDa) oraz naturalną substancję lipidową - PEA .Kwas hialuronowy to fizjologiczny polimer będący naturalnym składnikiem tkanek oka, posiadający zdolność do wiązania się z powierzchnią rogówki, oraz zatrzymywania dużych ilości wody, co jest istotnym czynnikiem regulującym nawilżenie i ochronę tkanek gałki ocznej. Spełnia szereg funkcji, a mianowicie stymuluje regenerację nabłonka rogówki, stabilizuje przedrogówkowy film łzowy odbudowując jego warstwę śluzową oraz optymalizuje wiązanie warstwy wodnej filmu łzowego z nabłonkiem rogówki. PEA (palmitoetylenoamid) obniża nadmierną degranulację komórek tucznych oraz przywraca homeostazę oka, ma działanie łagodzące.

Wskazania:

  • zespół suchego oka,
  • zaczerwoenienie oczu,
  • zaburzenia funkcji gruczołów łzowych
  • zakażenie drobnoustrojami (Leszmanioza, Herpeswirus)
  • alergie, cukrzyca, urazy narządu wzroku,
  • wady wrodzone, nadczynność kory nadnerczy.

Przechowywanie i stosowanie:

Zakropić 1 do 2 kropli do oka (oczu) dwa razy dziennie lub częściej, według zaleceń lekarza weterynarii. Przed użyciem umyć dokładnie ręce. Usunąć wydzielinę oraz zabrudzenia z zewnworka spojówkowego, powiek i okolic oka. Oderwać jedną fiolkę, wstrząsnąć delikatnie przez kilka sekund, a następnie przekręcić nakrętkę by otworzyć fiolkę. Przytrzymać zwierzę i po odchyleniu głowy zakropić zalecaną ilość preparatu, bezpośrednio na powierzchnię oka lud na dno worka spojówkowego. Zamknąć szczelnie fiolkę odwrotnym końcem nakrętki. Nie stosować dłużej niż przez 36 godzin od pierwszego otwarcia opakowania.

Napisz opinię

Vetfood VisioPet 5 x 0,4 ml

Vetfood VisioPet 5 x 0,4 ml

VisioPet to innowacyjne na polskim rynku krople do oczu o działaniu łagodzącym i nawilżającym, bez syntetycznych polimerów.

Napisz opinię