Ostatnio przeglądane

WYZIUM 40 TABLETEK Powiększ

WYZIUM 40 TABLETEK

Nowy

WYZIUM® zawiera taurynę, która wspomaga sprawne funkcjonowanie soczewki i siatkówki oka.

Więcej informacji

59,90 zł


Opis:


Informacje:
WYZIUM® zawiera taurynę, która wspomaga sprawne funkcjonowanie soczewki i siatkówki oka. Wyciąg z kurkumy (Phytosome®) chroni narząd wzroku poprzez działanie przeciwzapalne. Karotenoidy (luteina i zeaksantyna) wpływają na utrzymanie i poprawę zdolności widzenia. Dysmutaza ponadtlenkowa (SOD B Extramel®) uaktywnia naturalne procesy chroniące narząd wzroku. Witamina E i C oraz oligo-elemeny (cynk, selen i chrom) usprawniają procesy metaboliczne zachodzące w oku.
Właściwości:
Tauryna - znajduje się w dużych ilościach w soczewce i siatkówce oka. Chroni wzrok przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych.
Karotenoidy (luteina i zeaksantyna) - należą do naturalnych przeciwutleniaczy. Są obecne w dużych ilościach w siatkówce i soczewce oka. Absorbują światło niebieskie, które jest najbardziej szkodliwe dla wzroku. Luteina usprawnia zdolność widzenia.
Dysmutaza ponadtlenkowa (SOD B Extramel®) - wspomaga naturalne procesy spowalniające wytwarzanie wolnych rodników. Aktywuje substancje, które wstrzymują lub spowalniają procesy utleniania.
Wyciąg z kurkumy (Phytosome®) - zawiera polifenol, który chroni narząd wzroku poprzez wielokierunkowe działanie przeciwzapalne. Redukuje wytwarzanie wolnych rodników za pomocą reakcji antyoksydacyjnych.
Witamina C - chroni komórki przed działaniem szkodliwych produktów przemiany materii. Bierze udział w syntezie hormonów.
Witamina E - bierze udział w metabolizmie nienasyconych kwasów tłuszczowych zapobiegając tworzeniu się wolnych rodników.
Cynk - uczestniczy w przemianach witaminy A w barwnik pochłaniający światło.
Selen - jest niezbędny dla prawidłowej aktywności enzymatycznej przy eliminacji toksycznych produktów powstających w organizmie.
Chrom - usprawnia procesy metaboliczne zachodzące w narządzie wzroku.
Stosowanie:

Działanie:
U psów i kotów starszych:

Uwaga:
Niska zawartość fosforu, potasu i sodu pozwala na stosowanie preparatu u zwierząt z niewydolnością serca lub nerek.

Napisz opinię

WYZIUM 40 TABLETEK

WYZIUM 40 TABLETEK

WYZIUM® zawiera taurynę, która wspomaga sprawne funkcjonowanie soczewki i siatkówki oka.

Napisz opinię