NOWOŚĆ

Miamor Ragout Royale in Jelly Mix smaków 12x100g w sosie

Producent:MIAMOR

Brak w magazynie

Kupowane razem

Produkty MIAMOR

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Delikatne kawałki mięsa przygotowane w pysznym sosie. Atrakcyjne opakowanie po 3 saszetki w 4 rodzajach smakowych: kurczak i łosoś, tuńczyk i kurczak, kaczka i drób, indyk i dziczyzna.

lekkostrawny,
ze wszystkimi witaminami, minerałami i tauryną,
bez zboża,
bez soi,
bez barwników i konserwantów,
kompletna karma dla dorosłych kotów.
Skład:
z tuńczykiem i kurczakiem: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (10% kurczaka), ryby i produkty pochodzenia rybnego (10% tuńczyka), produkty uboczne pochodzenia roślinnego, minerały.
z kaczką i drobiem: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (10% kaczka, 20% drób), produkty pochodzenia roślinnego, minerały.
z indykiem i dziczyzną: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (10% indyk, 10% dziczyzna), produkty pochodzenia roślinnego, minerały.
z kurczakiem i łososiem: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (10% kurczaka), ryby i produkty pochodzenia rybnego (10% łosoś), produkty pochodzenia roślinnego, minerały.

Dodatki na 1 kg:
witamina D3: 200I.E., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu): 100 mg, tauryna: 100 mg, mangan (siarczan manganu (II), monohydrat) 1,5 mg, cynk (siarczan cynku) , Monohydrat) 5mg

Składniki analityczne:

Białko surowe 8%
Tłuszcz surowy 4,5%
Popiół surowy 2%
Włókno surowe 0,4%
Wilgotność 82%
Zawartość kalorii / 100g: 78 kcal

Zalecenia żywieniowe:
Waga kota 4 kg: ok. 3 saszetki dziennie.

Dzienne zapotrzebowanie różni się w zależności od wieku, aktywności i rasy. Zawsze należy zapewnić wystarczającą ilość świeżej wody pitnej.