Króliki

Króliki: miękkie, towarzyskie zwierzęta o łagodnym usposobieniu. Doskonałe dla rodzin, kochają pieszczoty i bieganie na świeżym powietrzu. Uroczy towarzysz domowy.

Bestsellery

Wyświetlanie jednego wyniku

Króliki

Króliki (warto wiedzieć, ze to tylko polska nazwa zwyczajowa) należą do zajęczaków z rodziny zającowatych. Dla każdego króliki są znane jako spokojne i bardzo sympatyczne zwierzaki hodowlane. Niezwykłą popularność jako pupil domowy zyskał dzięki miłej aparycji i niezwykłemu usposobieniu. Zwierzątka te raczej nie bywają agresywne, a ich natura skłania raczej do przytulania niż do uciekania przed nimi. Większość uważa, że są to gryzonie, ale nalezy wiedzieć, że to nie są zwierzęta z tego rzędu.

Króliki – akcesoria dla królika

Podejmując decyzję o zakupie królika należy zastanowić się czego potrzebujemy do jego pielęgnacji oraz zapoznać się z wszelkimi akcesoriami dla królika, które będą niezbędne w jego klatce i w naszym domu. Pierwsza decyzja będzie dotyczyła klatki i transportera, a także akcesorii do karmienia. W naszym sklepie zoologicznym online mamy produkty dla królików i innych zwierząt. Jeżeli czegoś nie moga Panstwo znaleźć dla swojego pupila to warto skontaktowac się z nami telefonicznie, wówczas pomożemy i doradzimy bezpośrednio.

Podstawy żywienia królików – smaczki i nie tylko

W przypadku królików, podstawą żywienia jest sianko dla gryzoni. Specjaliści rekomendują, aby królicza dieta składała się aż w 80% z sianka. W naszym sklepie dostępne są sianka w różnych wariantach np. wzbogacone o melisę, pasternak czy hibiskus. Istotny jest także odpowiedni dobór karmy dla królików. Gryzonie również powinny mieć stały dostęp do wysokiej jakości pokarmu, który dostarczy im niezbędnych substancji do prawidłowego funkcjonowania. Nie mają Państwo pewności, który asortyment będzie najlepszy dla Państwa królika? Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie tylko smaczki dla gryzoni. Klatki, zabawki i transportery

W naszym sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów dla różnego rodzaju gryzoni. Oferujemy starannie wyselekcjonowany asortyment klatek o zróżnicowanej wielkości, transporterów, środków do higieny i pielęgnacji zwierząt, a także zabawek dla gryzoni, które pozwolą zwierzęciu ciekawie spędzić czas. Duża część naszego asortymentu przeznaczona jest także dla kotów i psów. Jeśli zatem w Państwa domu mieszka większa ilość zwierząt, to nasz sklep z pewnością sprosta Państwa wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami i produktami wyprzedażowymi. Liczne promocje pozwolą Państwu wprowadzić do domu realne oszczędności, zapewniając przy tym zwierzętom najlepsze produkty.