Karma dla świniki morskiej

Karma dla świniki morskiej: pełne witamin i minerałów pożywienie, gwarantujące zdrowy rozwój i witalność Twojego pupila

Bestsellery

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokarm dla świnki morskiej

Świnka morska jest jednym jeden z najchętniej wybieranych do domu gryzoni. Nic w tym dziwnego, gdyż jest ona bardzo przyjazna, ma ładne futerko, a jej pielęgnacja jest bardzo prosta. Decydując się na zakup takiego zwierzaka, warto wcześniej zaopatrzyć się w klatkę, transporter, zabawki i jedzenie dla świnek morskich. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wysokiej jakości karmy dla świnek morskich, które zadbają o zdrowie i świetne samopoczucie Państwa gryzonia. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu – także z produktami dla psów i kotów.

Dobra karma dla gryzonia, czyli jakie jedzenie dla świnki morskiej?

Koniecznie należy wybrać dobre jedzenie dla świnki morskiej. Zawarte w nim składniki i witaminy sprawiają, że zwierzątko będzie czuło się dobrze oraz zyska dużo energii do zabawy zarówno ze swoimi towarzyszami z klatki, jak i z domownikami. Najważniejsze będzie to, aby pokarm dla świnki morskiej był naturalny i nie zawierał barwników czy konserwantów. W składzie karmy najczęściej znaleźć można płatki kukurydzy, pszenicę, susz jabłka, słonecznik czarny i biały, chleb świętojański, pestki dyni i sorgo. Od czasu do czasu, warto podać śwince przysmak. Rekomendowane przez weterynarzy przysmaki dla świnki morskiej znajdą Państwo w naszym sklepie zoologicznym.

Jakie przysmaki dla świnki morskiej stosować?

Najlepsze przysmaki dla świnek morskich to starannie przygotowane mieszanki bazujące na naturalnych owocach i warzywach. Dobrym wyborem będą przysmaki świnek morskich, które mają chrupiącą otoczkę i owocowe wypełnienie. W składzie takiego przysmaku muszą znaleźć się płatki zbożowe, oleje i tłuszcze, owoce lub warzywa i liczne minerały. Należy przy tym pamiętać, iż podstawą żywienia świnek morskich musi być sianko i pełnowartościowa karma. Przysmaki dla świnek morskich podawane są codziennie, lecz w ograniczonej ilości – np. trzy przysmaki dziennie. Mają one pozytywny wpływ na skórę i sierść gryzonia. Warto wypróbować kilka wariantów przysmaków i sprawdzić, który najbardziej przypasuje Państwa śwince.

Przysmaki dla świnki morskiej, które zadbają o jej zdrowie

Świnka morska, czyli kawia domowa, to jedno z najchętniej wybieranych zwierzątek do gospodarstwa domowego. Są przyjazne, interesujące, mają piękne futerko i zazwyczaj lubią towarzystwo ludzi. Chcąc cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem świnki, konieczne będzie zadbanie o jej odpowiednie żywienie. Przysmaki dla świnek morskich to produkty stworzone w celu wsparcia prawidłowego rozwoju gryzoni. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem na Zoona.pl oraz sprawdzenia, jakie przysmaki dla świnek morskich przygotowaliśmy we współpracy z najlepszymi weterynarzami. Zachęcamy także do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Sianko jako podstawowy element pokarmu dla świnki morskiej

Świnki morskie, podobnie jak inne gryzonie, powinny mieć ciągły dostęp do dobrego jakościowo sianka. W naszym sklepie internetowym nie mogło zatem zabraknąć tego produktu. Siano jest źródłem błonnika, dzięki czemu zapewnia odpowiednie funkcjonowanie układu pokarmowego. Należy je zatem systematycznie dokładać. Na Zoona.pl oferujemy klasyczne siano dla gryzoni oraz sianko z dodatkami takimi jak melisa, kapusta, szałwia, hibiskus, nagietek, czy podbiał. Który wariant wybrać? Najlepiej kupować za każdym razem inne sianko z dodatkami. W ten sposób zadbają Państwo o różnorodność.

Pokarm i akcesoria dla świnki morskiej

Zoona.pl to sklep internetowy, w którym zamówią Państwo nie tylko pokarm dla świnki morskiej, ale również wiele przydatnych akcesoriów dla gryzoni. Jeśli gryzoń ma dopiero stać się członkiem Państwa rodziny, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą transporterów dla gryzoni, które pozwolą przewieźć bezpiecznie świnkę do domu, klatek, w których świnka będzie miała odpowiednią ilość miejsca do zabawy, poidełek, miseczek i rozwijających zabawek. W naszym sklepie znajdą Państwo także akcesoria dla takich zwierząt jak szynszyla, królik, myszoskoczek, chomik i szczurek. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią doradzimy i odpowiemy na Państwa pytania.