Shih Tzu

Karma dla Shih Tzu: smakowita dieta dla Twojego Shih Tzu. Wspieraj zdrowie i piękno futra swojego pupila z naszymi dedykowanymi produktami.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Rasa Shih Tzu – karmy i akcesoria dla psów Shih Tzu

Pies Shih Tzu jest przyjazny i niewielki. Nie ulega wątpliwości, że od wielu lat rasa Shih Tzu cieszy się dużą popularnością wśród osób, które chcą mieć własnego pieska. Dziś możemy powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że psy Shih Tzu są jednymi z najczęściej wybieranych czworonogów wśród małych ras. Również z uwagi na usposobienie. Shih Tzu to bowiem psy przyjazne i radosne.

To bardzo małe pieski, ponieważ dorosły Shih Tzu ma wielkość ok. 25 cm i waży do 8 kg. Dzięki temu są dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi, ale też seniorów. Nie bez znaczenia jest fakt, że psy Shih Tzu z natury są zdrowe i dożywają nawet 20 lat. Oczywiście ważne jest tutaj prawidłowe żywienie, którego podstawą jest specjalistyczna karma dla psa Shih Tzu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze karmy dla tych czworonogów. Jednak wychodzimy daleko poza pożywienie i oferujemy też bardzo liczne akcesoria dla Shih Tzu (m.in. ubranka, szelki, obroże czy legowisko dla Shih Tzu).

Jaka karma dla Shih Tzu?

W sklepie Zoona zebraliśmy bardzo różne karmy dla psów Shih Tzu. Mamy tutaj karmy weterynaryjne dla psów i specjalistyczny pokarm dla tej rasy. Proszę wziąć pod uwagę wiek psa. Karma dla Shih Tzu Junior to pokarm dla szczenięcia, który różni się składem od karm z przeznaczeniem dla osobników dorosłych.

  • Karma dla szczeniaka Shih Tzu – pożywienie dla szczeniąt musi być wysokokaloryczne. Małe pieski są aktywne, a do tego rosną bardzo szybko. Ważne, żeby w karmie dla szczeniąt było wiele białka i wapnia, ale także kwasów tłuszczowych EPA i DHA. Taką karmę należy stosować do 10. miesiąca życia. Proszę pamiętać, że psy Shih Tzu mają skłonność do tycia, a więc porcje powinny być dość małe. Tabela karmienia szczeniaka Shih Tzu zakłada, że w pierwszych miesiącach życia pieska należy karmić nawet pięć razy dziennie (do 8. tygodnia; do 6. miesiąca 3-4 razy na dobę; do 10. miesiąca 2-3 razy na dobę).
  • Karma dla Shih Tzu (osobnik dorosły) – w przypadku psów dorosłych dziennie karmi się je 2-3 razy. Czworonogom należy podawać dość małe dawki. Jednocześnie musi się w nich znaleźć odpowiednio dużo kalorii i składników pokarmowych. Konieczne jest też białko, które wpływa na kondycję włosów i pazurów czworonoga, podobnie jak nienasycone kwasy tłuszczowe, cynk, siarka, miedź, wapń, witaminy A i E, polifenole, flawonoidy, fitosterole czy karotenoidy.

Oprócz karmy możecie Państwo stosować domowe jedzenie dla Shih Tzu, chociaż to specjalistyczne pożywienie powinno być podstawą diety psa. Jeżeli decydujecie się na przygotowanie posiłku dla czworonoga w domu, proszę pamiętać, że składniki muszą być świeże i podane po podgrzaniu. Psy rasy Shih Tzu lubią m.in. gotowane mięso z kurczaka lub indyka, ale też gotowany makaron, ryż i warzywa. Przydają się też smakołyki i przysmaki dla psów. Znając charakter Shih Tzu, na pewno warto mieć je pod ręką.

Karma dla Shih Tzu i akcesoria w sklepie Zoona

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości karmie dla psów rasy Shih Tzu, w sklepie Zoona mamy właściwy pokarm. W jednym miejscu zebraliśmy karmy dla szczeniaków Shih Tzu oraz osobników dorosłych. Oferujemy szeroki wybór karm dla psów tej małej rasy, ale też liczne przysmaki.

Proszę pamiętać, że mamy także bardzo różne akcesoria dla psów tej rasy, tj.:

  • szampon dla Shih Tzu,
  • akcesoria umożliwiające strzyżenie Shih Tzu,
  • ubranka dla Shih Tzu,
  • przeciwkleszczowa i zwykła spacerowa obroża dla Shih Tzu,
  • zabawki dla Shih Tzu,
  • szeleczki dla Shih Tzu,
  • legowisko dla psa Shih Tzu i wiele więcej.

Jesteśmy pewni, że niezależnie, czy jest to szczeniak Shih Tzu, czy osobnik dorosły, w sklepie Zoona na pewno mamy wszystko dla komfortowej hodowli psów tej małej rasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów!