HOLISTA Cod liver oil (tran) 250 ml

Producent:HOLISTA

Ostatnie sztuki - Wysyłka w 24h

49,00 

Opis

Cod Liver Oil

Olej pozyskiwany ze świeżych wątróbek dziko złowionego dorsza (Gadus morhua). Bogaty w kwasy tłuszczowe EPA i DHA, a także witaminy A i D. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie.

Holista Cod liver Oil wytwarzany ze świeżych wątróbek dorsza (Gadus morhua morhua) złowionego w czystych wodach wokół Islandii. Produkt wolny od materiałów i komponentów modyfikowanych genetycznie, bogaty w kwasy tłuszczowe EPA i DHA oraz witaminy A i D. Psy i koty nie są w stanie naturalnie wytwarzać w swoich organizmach niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 dlatego tak ważne jest, aby zapewnić naszym pupilom uzupełnienie tych kwasów w diecie za pomocą wysokiej jakości suplementów. Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA wspierają pracę serca, nerek, wątroby, stawów, mózgu oraz oczu.

Wybierając Holista masz pewność, że wszystkie produkty, jakie podajesz swoim zwierzętom, są czyste i spełniają najbardziej rygorystyczne międzynarodowe wymagania. Oleje rybne wytwarzane są w zakładach z certyfikatem FSSC 22000, który jest w pełni uznawany przez Globalną Inicjatywę Bezpieczeństwa Żywności dla ludzi (GFSI). Pakowany w atmosferze azotu spełnia wszystkie przepisy Unii Europejskiej dotyczące dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń w środkach spożywczych dla ludzi. Olej spełnia też wymagania stawiane przez krajowe organy regulacyjne dotyczące rejestracji leków.

Skład: 100% oleju z wątroby dorsza (Gadus morhua).
Skład analityczny: wszystkie aktualne dane dostępne są w Certyfikacie Analizy [Kliknij]

Sposób podania: odmierzoną za pomocą pompki dawkę oleju podawać z pokarmem
Dawkowanie Jedna pompka dozuje ok. 1,5 g oleju.
– Dieta surowa lub gotowana na dzień:
Szczenięta (do 12 m-ca życia): 2 pompki / 5 kg m.c.
Psy dorosłe: 1 pompka / 5 kg m.c.
– Karmy suche i mokre / 3 x w tygodniu
Psy dorosłe: 1 pompka / 10 kg m.c.
Przechowywanie: po otwarciu najlepiej przechowywać w lodówce nie dłużej niż 60 dni

Zastosowanie:
– źródło witaminy D3
– suki ciężarne i w laktacji
– psy aktywne
– wsparcie układu odpornościowego, stymulacja do walki z infekcjami

– szczenięta ras dużych w okresie wzrostu