GAMEDOG hmb ca 200 g

Producent:GAMEDOG

HMB Ca to suplement diety dla psów wspomagający rozbudowę i prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Preparat jest szczególnie zalecany dla psów sportowych w celu rozwoju muskulatury, siły mięśniowej i poprawy wyników treningowych.

Ostatnie sztuki - Wysyłka w 24h

83,00 

Opis

WSKAZANIA:
Poprawa wyników treningowych psów sportowych
Rozwój muskulatury i definicji mięśniowej
Wzmocnienie siły i wytrzymałości mięśni
Uszkodzenia mięśni szkieletowych
Zaniki mięśni, miopatie
Rekowalescencja po znacznej utracie masy ciała
SKŁAD:
β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia
Dawkowanie: Leczniczo, w czasie rekonwalescencji lub w dni nie treningowe 1g (1 miarka)/25kg m.c. psa 2x dziennie, rano i wieczorem. W dni treningowe 1g (1 miarka)/25kg m.c. psa 3x dziennie. Podawać z niewielką ilością dowolnego pokarmu. Stosować w cyklach 8 lub 12 tygodniowych.
Opakowanie:200g
Wapnian HMB wykorzystany w tym preparacie, spełnia normy żywieniowe dla ludzi (ang. Human Grade).
HMB Ca to suplement diety dla psów wspomagający rozbudowę i prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Preparat jest szczególnie zalecany dla psów sportowych w celu rozwoju muskulatury, siły mięśniowej i poprawy wyników treningowych. Suplementację HMB poleca się również w przypadkach rekonwalescencji lub długotrwałego unieruchomienia kończyn (złamania, zabiegi operacyjne), osłabienia mięśni towarzyszącego zwyrodnieniu stawów i niechęci psa do ruchu, miopatii oraz innych schorzeń, związanych z uszkodzeniem mięśni szkieletowych.
Zawartość substancji aktywnych w 1g (1 miarka) w 100g
HMB 859,8 mg 85980mg
Ca 135,2 mg 13520mg