HILL’S healthy weight treats 220g

Producent:HILLS

Dostępne - Wysyłka w 24h

22,90 

+

Opis

Hill’s Healthy Weight Treats Przysmak 220g
Psy z tendencją do nadwagi lub takie, które już mają kilka gramów za dużo tu i tam, wcale nie muszą rezygnować z pysznych przekąsek. Hill’s Healthy Weight to przysmak opracowany specjalnie z myślą o psach z nadwagą, który pomaga kontrolować wagę ciała zwierzęcia.
Prezentowany przysmak został wyprodukowany przy niskim udziale tłuszczu, dlatego dobrze sprawdzi się w diecie psów walczących z nadwagą. Jego wyśmienity smak sprawi, że Twój ulubieniec, nawet będąc na diecie, będzie mógł pozwolić sobie na odrobinę łakomstwa. Ta pyszna przekąska zawiera wyselekcjonowane składniki, takie jak wysokiej jakości białka, i jest w pełni pozbawiona sztucznych dodatków, np. aromatów i konserwantów.
Hill’s Healthy Weight przysmak dla psa w skrócie:

Dietetyczny przysmak dla dorosłych psów
Idealny dla psów z tendencją do nadwagi
Pomaga kontrolować wagę ciała: pomaga zmniejszyć masę ciała i utrzymać idealną wagę
Niskotłuszczowa receptura: niska zawartość tłuszczu dla lepszej kontroli masy ciała psa
Wyselekcjonowane składniki: z wysokiej jakości białkami i innymi starannie wybranymi składnikami
Smakowity i chrupiący: dobrze akceptowany przez psy
Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów

Składniki:zboża, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, warzywa, oleje i tłuszcze, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, nasiona, składniki mineralne, jaja i pochodne jaja, drożdżeDodatkiz naturalnymi konserwantami i przeciwutleniaczamiAnaliza składu:Białko surowe 19.6 %Tłuszcz surowy 10.2 %Włókno surowe 3.5 %Popiół surowy 4.7 %Wapń 0.72 %Fosfor 0.58 %Magnez 0.17 %Potas 0.69 %Sód 0.32 %