HILL’S canine metabolic + mobility 4 kg

Producent:HILLS

Wsparcie metabolizmu stawów w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów u dorosłych psów, nadwaga i otyłość u psów, utrzymanie prawidłowej wagi po okresie odchudzania.
 

Ostatnie sztuki - Wysyłka w 24h

168,90 

+

Opis

Zastosowanie: Specjalistyczna karma stosowana jako wsparcie metabolizmu stawów w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów u dorosłych psów z nadwagą i otyłością, pomaga utrzymać prawidłową wagę po okresie odchudzania.
Działanie: Ochrona stawów: żywienie o klinicznie potwierdzonym działaniu poprawiającym zdolność psów do biegania, chodzenia i skakania już w ciągu 21 dni; pomaga przerwać cykl osteoarthritis i jest alternatywą dla suplementów zawierających glukozaminę i chondroitynę; wykorzystanie EPA aby utrzymać zdrową chrząstkę stawową u psów jest przykładem przywództwa Hill’s w wykorzystaniu pionierskiej technologii kwasów tłuszczowych.; opakowanie Fresh Pack System aby zachować jakość kwasów tłuszczowych. Kontrola masy ciała. Żywienie o klinicznie potwierdzonym działaniu redukującym masę ciała o 13% w ciągu 60 dni. 88% psów jedzących żywionych tą formułą schudło w domu w ciągu 2 miesięcy. Żywienie Metabolic + Mobility ma klinicznie potwierdzone działanie na indywidualny wydatek energetyczny psa, aktywując naturalną zdolność organizmu do spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej i wpływa na wykorzystanie kalorii. Żywienie o klinicznie potwierdzonym działaniu zapobiegającym ponownemu przybieraniu na wadze po okresie odchudzania. Gdy zostanie osiągnięta zdrowa waga dawka karmy powinna być dostosowana tak, aby utrzymać idealną masę ciała.
Przeciwwskazania: Nie jest zalecana dla kotów, szczeniąt, suk w okresie ciąży i laktacji.