GEULINCX tris-nac 120 ml

Producent:GEULINCX

TRIS-NAC – preparat w zapobieganiu powstawania biofilmu bakteryjnego bufor Tris-EDTA z N-Acetylocysteiną (NAC). Sterylny roztwór o wysokiej sile jonowej.

Dostępne - Wysyłka w 24h

113,00 

(941,67  / l)

+

Kupowane razem

Produkty GEULINCX

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

OPIS:
Preparat w zapobieganiu powstawania biofilmu bakteryjnego
Bufor Tris-EDTA z N-Acetylocysteiną (NAC). Sterylny roztwór o wysokiej sile jonowej.
Dla psów i kotów.
SKŁAD
N-Acetylocysteina
Tris-EDTA
substancje pomocnicze
DZIAŁANIE
Tris-NAC to innowacyjne i synergistyczne połączenie NAC i Tris-EDTA, które stosuje się jako skuteczne wsparcie w zapobieganiu powstawania biofilmu bakteryjnego. W miejscu występowania biofilmu, Tris-NAC® wykazuje działanie niszczące i rozbijające barierę bakteryjną.
WSKAZóWKI
Odkręcić nakrętkę z butelki. Usunąć srebrną folię z nakrętki. Umieścić nakrętkę na butelce i mocno dokręcić. Całkowicie wcisnąć wierzch nakrętki. Dokładnie wstrząsnąć. Używając strzykawki znajdującej się w opakowaniu, wyjąć z butelki odpowiednią z zaleceniami lekarza weterynarii ilość do użycia. W kanale słuchowym: Wprowadzić zawartość strzykawki do kanału słuchowego i delikatnie masować nasadę ucha. Na skórę: Rozprowadzić zawartość strzykawki w miejscu leczenia, tak aby cała leczona powierzchnia została pokryta. W razie konieczności powtórzyć aplikację. Postępować zgodnie ze wskazaniami lekarza weterynarii.
Opakowanie: butelka 120 ml