VETFOOD barfeed spirulina 200 g

Producent:VETFOOD

Linia BARFeed to w 100% naturalne preparaty pakowane w szczelne, indukcyjne opakowania świeżo po zmieleniu. Dzięki specjalnie dobranemu procesowi produkcji udaje nam się zachować optymalne zawartości składników odżywczych. Produkty z linii BARFeed to naturalne źródła antyoksydantow, witamin, składników mineralnych i aminokwasów.

Dostępne - Wysyłka w 24h

63,80 

+

Opis

OPIS:
Spirulina Arthrospira platensis) to sinice (cyjanobakterie) z rodzaju Arthrospira. Spirulina obfituje w witaminy: A, C, D, E, K, witamin z grupy B oraz składniki mineralne. Jest bardzo bogata w białko – zawartość białka w suchej masie wynosi ponad 60%. Jest źródłem kwasu y-linolenowego (GLA), który jest wysoce odżywczy dla mózgu i wspomaga pracę mięśnia sercowego. Jest łatwo strawna, a wszystkie zawarte w niej witaminy i składniki mineralne są łatwo przyswajalne przez zwierzęta. Wielkocząsteczkowe polisacharydy, których dostarcza spirulina, wzmacniają system immunologiczny. W związku z tak bogatym i wyjątkowym składem, niespotykanym w innych produktach, nazywana jest „super pokarmem”.
Spirulina ma bardzo szerokie zastosowanie:
Stymuluje działanie tarczycy w niedoczynności tarczycy
Wspomaga leczenie anemii – profilaktyka i leczenie anemii spowodowanej niedoborem żelaza, różne formy złośliwej anemii, w tym raka krwi (białaczka)
Wspomaga oczyszczenie jelit i odbudowę mikroflory układu pokarmowego
Wspomaga oczyszczanie i odtruwanie organizmu z metali ciężkich i innych toksyn
Wspomaga leczenie nowotworów
Wspomaga leczenie chorób skóry
Wspomaga odchudzanie: hamuje łaknienie, jednocześnie dostarczając składniki odżywcze (1g spiruliny to pod względem odżywczym 1 kg różnych warzyw), obniża poziom cukru we krwi.
STOSOWANIE
Zaleca się podawać następujące ilości preparatu w trakcie posiłku dla zwierzęcia:
Koty i małe psy: do 10 kg m.c. – 1 płaska miarka/dziennie (można podzielić na dwie porcje i podawać wraz z karmą rano i wieczorem).
Psy: 10-20 kg m.c. – 2 płaskie miarki/dziennie Duże psy: > 20 kg m.c. – 3 płaskie miarki/dziennie
1 miarka to odpowiednik około 850 mg produktu.
Opakowanie zawiera miarkę.
SKŁADNIKI ANALITYCZNE
Białko surowe 60%, oleje i tłuszcze surowe 6,1%, popiół surowy 8%, włókno surowe 3,4%, chlorolfil 1%
Sposób przechowywania: W suchym i chłodnym miejscu
Informacje dodatkowe: Wszystkie surowce klasy Human Grade