VETFOOD barfeed rosehip (owoc dzikiej róży) 120 g

Producent:VETFOOD

Linia BARFeed to w 100% naturalne preparaty pakowane w szczelne, indukcyjne opakowania świeżo po zmieleniu. Dzięki specjalnie dobranemu procesowi produkcji udaje nam się zachować optymalne zawartości składników odżywczych. Produkty z linii BARFeed to naturalne źródła antyoksydantow, witamin, składników mineralnych i aminokwasów

Dostępne - Wysyłka w 24h

34,00 

+

Opis

OPIS:
Owoc dzikiej róży (Fructus rosae) obok witaminy C, zawiera szereg innych cennych substancji. Wśród nich: karotenoidy (w tym beta-karoten), flawonoidy, kwasy fenolowe (w tym kwas elagowy), antocyjany, garbniki, polisacharydy, witaminy: K, B1, B2, tokoferole, nienasycone kwasy tłuszczowe, kwasy organiczne oraz pektyny. W owocach dzikiej róży obserwuje się także obecność związku o działaniu przeciwzapalnym – galaktolipidu (GOPO). Produkt polecany jest w celu uzupełnienia niedoborów witamin i zwiększenia odporności organizmu oraz w trakcie rekonwalescencji.
STOSOWANIE
Zaleca się podawać następujące ilości preparatu w trakcie posiłku dla zwierzęcia:
Koty i małe psy: do 10 kg m.c. – 1 płaska miarka/dziennie (można podzielić na dwie porcje i podawać wraz z karmą rano i wieczorem).
Psy: 10-20 kg m.c. – 2 płaskie miarki/dziennie Duże psy: > 20 kg m.c. – 3 płaskie miarki/dziennie
1 miarka to odpowiednik około 850 mg produktu.
Opakowanie zawiera miarkę.
SKŁADNIKI ANALITYCZNE
białko surowe 4,7%, oleje i tłuszcze surowe 1,5%, popiół surowy 11%, włókno surowe 45%
Sposób przechowywania: W suchym i chłodnym miejscu
Informacje dodatkowe: Wszystkie surowce klasy Human Grade