KRUUSE Aplikator tabletek buster 1 sztuka sztywna końcówka

Producent:KRUUSE

Dostępne - Wysyłka w 24h

8,50 

+

Kupowane razem

Produkty KRUUSE

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Aplikator ułatwiający podawanie tabletek dla zwierząt.

To małe plastikowe urządzenie z pewnością pomoże każdemu właścicielowi zaaplikować tabletkę swojemu czworonożnemu przyjacielowi, dzięki czemu lek zostanie zjedzony w całości i nic się nie zmarnuje!

Aplikator tabletek przeznaczony jest dla psów, kotów, fretek królika i większych gryzoni takich jak świnka morska, kawia domowa, szynszyla. Aplikator wykonany jest z bardzo dobrej jakości plastiku, posiada wąską końcówkę co sprawia, że może być używany nawet wśród dużych gryzoni. W przypadku, gdy nasze zwierzątko niechętnie przyjmuje różnego rodzaju leki czy kapsułki – aplikator tabletek okazuje się niezbędny.

Urządzenie zostało wyprodukowane przez renomowaną firmę KRUUSE, lidera w branży sprzętu weterynaryjnego.

Sposób użycia:

Urządzenie do podawania tabletek jest bardzo łatwe w użyciu. Całość przypomina strzykawkę zakończoną uchwytem. Lek możemy podać na sucho jak i również z wodą pitną bądź płynnym pokarmem. Jeśli chcemy podać lek na sucho należy lekko wyciągnąć tłok, zaaplikować tabletkę w przeznaczony do tego uchwyt. Następnie delikatnie wkładamy aplikator jak najgłębiej do pyska i szybko wciskamy tłok w celu aplikacji tabletki. Gdy zaś chcemy zaaplikować tabletkę wraz z “zachętą” należy umieścić końcówkę aplikatora w wodzie bądź płynnym pokarmie, pociągając tłok, dzięki któremu wnętrze urządzenia napełni się. Następnie aplikujemy tabletkę i delikatnie wkładamy aplikator do pyska naciskając tłok, który sprawi, że w pysku naszego zwierzątka znajdzie się lek wraz ze smaczną przekąską lub wodą.

WAŻNE: Należy robić to ostrożnie by nasze zwierze nie zakrztusiło się. Gdy już tabletka została zaaplikowana należy przepłukać aplikator wodą i osuszyć.

Wymiary:

długość całkowita: 14,5 – 17,5 cm
szerokość w najszerszym miejscu: 6 cm
grubość końcówki aplikatora: 1 cm
Aplikator posiada uchwyty na palce o średnicy ok. 2,5 cm – dzięki czemu osoba dorosła nie będzie miała problemów podczas użytkowania.

Kolor: zielony

Aplikator przeznaczony jest dla różnego rodzaju psów i kotów, dużych gryzoni.

Produkt został zatwierdzony przez weterynarzy.

producent: KRUUSE
kod produktu: KR-273090