KRUUSE Aplikator tabletek buster 1 sztuka miękka końcówka

Producent:KRUUSE

Dostępne - Wysyłka w 24h

8,90 

+

Opis

Aplikator Tabletek Psa Kota Miękka Końcówka Kruuse
Aplikator Tabletek Buster 1szt
Aplikator z miękką końcówką do podawania tabletek psu, kotu i innym małym zwierzętom, firmy KRUUSE.
Ten przyrząd z pewnością pomoże każdemu opiekunowi podać tabletkę swojemu psu, kotu lub innemu futerkowemu zwierzątku, dzięki czemu lek zostanie podany w całości, szybko i bezpiecznie.
Aplikator tabletek został zaprojektowany z myślą o zwierzętach, które niechętnie zażywają leki, czyli dla psów, kotów, fretek, królików a także większych gryzoni takich jak kawia domowa, świnka morska, szynszyla. Kocówka aplikatora jest wąska oraz miękka dzięki czemu nawet nie mając wprawy bezpiecznie i skutecznie podamy leki naszemu pupilowi.
Urządzenie zostało wyprodukowane przez renomowaną firmę KRUUSE, lidera w branży sprzętu weterynaryjnego.
Sposób użycia:
Urządzenie do podawania tabletek jest bardzo łatwe w użyciu. Całość przypomina strzykawkę zakończoną uchwytem. Lek możemy podać na sucho jak i również z wodą pitną bądź płynnym pokarmem. Jeśli chcemy podać lek na sucho należy lekko wyciągnąć tłok, zaaplikować tabletkę w przeznaczony do tego uchwyt. Następnie delikatnie wkładamy aplikator jak najgłębiej do pyska i szybko wciskamy tłok w celu aplikacji tabletki. Gdy zaś chcemy zaaplikować tabletkę wraz z „zachętą” należy umieścić końcówkę aplikatora w wodzie bądź płynnym pokarmie, pociągając tłok, dzięki któremu wnętrze urządzenia napełni się. Następnie aplikujemy tabletkę i delikatnie wkładamy aplikator do pyska naciskając tłok, który sprawi, że w pysku naszego zwierzątka znajdzie się lek wraz ze smaczną przekąską lub wodą.
WAŻNE: Należy robić to ostrożnie by nasze zwierze nie zakrztusiło się. Gdy już tabletka została zaaplikowana należy przepłukać aplikator wodą i osuszyć.
Wymiary:

długość całkowita: 14,5 – 17,5 cm
szerokość w najszerszym miejscu: 6 cm
grubość końcówki aplikatora: 1 cm

Aplikator posiada uchwyty na palce o średnicy ok. 2,5 cm – dzięki czemu osoba dorosła nie będzie miała problemów podczas użytkowania.
Kolor: zielony
Produkt został zatwierdzony przez weterynarzy.

producent: KRUUSE