zamknij

Formy płatności

W sklepie zoona.pl możliwe są następujące formy płatności:

Przy odbiorze (za pobraniem): za zamówioną paczkę zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze. Ten sposób płatności jest obciążony dodatkową opłatą w wysokości 5 zł.

Przedpłata na konto: po potwierdzeniu zamówienia, otrzymasz na adres mailowy numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym ZOONA.PL, zamówienie zostanie przesłane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Przy pomocy przelewów online via przelewy24: przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu oraz dokonaniu płatności otrzymasz jej potwierdzenie. W momencie potwierdzenia płatności w systemie przez przelewy24y zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.

Płatność kartą płatniczą via przelewy 24: operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań, Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068

Przy pomocy konta PayPal:  System PayPal pozwala bezpiecznie płacić za zakupy za pośrednictwem karty kredytowej lub środków przesłanych z konta bankowego. W momencie potwierdzenia płatności w systemie przez PayPal zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki. 


Przejdź do góry