zamknij
Płyn łagodzi podrażnienia spojówek oraz ułatwia naturalne nawilżenie oczu i powiek.
Preparat do pielęgnacji okolic oczu i uszu dla psów, kotów i innych zwierząt futerkowych. Preparat działa dezynfekująco oraz zapobiega tworzeniu się stwardnień wokół oczu. Usuwa plamy łzowe, wybarwienia, nacieki.
Preparat czyszczący do oczu.
LUBRITHAL 10 ML to preparat do oczu, którego zadaniem jest utrzymanie wody koniecznej dla prawidłowego nawilżenia, zapobiegając jednoczesnie przy tym odwodnieniu oka.
Antybakteryjne krople do oczu zawierające srebro koloidalne, kwas hialuronowy i świetlik lekarski. Przynoszą ukojenie podrażnionym i suchym oczom.
Optex jest dermokosmetykiem weterynaryjnym, który łagodzi podrażnienia spojówek oraz ułatwia naturalne nawilżenie oczu i powiek. Pomaga usunąć zanieczyszczenia z worka spojówkowego.
Preparat z jonami srebra do czyszczenia uszu.
Sterylne krople do oczu.
Krople łagodzą podrażnienia spojówek oraz ograniczają wyciek z nosa i obrzęk powiek.Ułatwiają naturalne nawilżenie oczu i powiek.
VisioPet to innowacyjne na polskim rynku krople do oczu o działaniu łagodzącym i nawilżającym, bez syntetycznych polimerów.
VisioPet VetCaps - unikatowy preparat, którego aktywne składniki wspierają prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku i chronią przed rozwojem chorób oczu o podłożu wolnorodnikowym (zaćma, jaskra, zwyrodnienie siatkówki). 
WYZIUM® zawiera taurynę, która wspomaga sprawne funkcjonowanie soczewki i siatkówki oka.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Przejdź do góry