zamknij

Ptaki  Jest 38 produktów.

Podkategorie

Aminosol jest mieszanką odżywczą, bogatą w aminokwasy i witaminy z grupy B, szczególnie polecaną dla drobiu. 
PREPARAT AMINOCOL ZAWIERA WITAMINY Z GRUPY ROZPUSZCZANYCH W TŁUSZCZACH I WITAMINY Z GRUPY B ORAZ PEŁNY ZESTAW AMINOKWASÓW.
Produkt doskonale wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego. Zawiera piasek krzemionkowy niezbędny w procesie trawienia u ptaków. Piasek ułatwia rozcieranie ziarnistego pokarmu pobieranego przez ptaki, co sprzyja lepszemu przyswajaniu składników zawartych w ziarnie.Wapń pozyskany ze zmielonych muszli jest też źródłem budulcowym w organizmie ptaka. Granulowany węgiel drzewny wspomaga działanie układu pokarmowego oraz jest dodawanym składnikiem budulcowym w gniazdach ptaków z rodziny łuszczaków. Działa także wysuszająco i neutralizująco na odchody w klatce lub gnienie. Dodatek ziaren anyżu skutecznie odstrasza ptasie pasożyty i szkodniki. Olejek anyżowy zawarty w nasionach odświeża klatkę, działa neutralizująco na mikroorganizmy i jako jeden z niewielu zapachów jest dobrze tolerowany przez egzotyczne ptaki ozdobne. Witamina C zawarta w produkcie ochroni organizm kanarka przed niekorzystnymi czynnikami i chorobami mogącymi zagrozić jego zdrowiu. Regularne stosowanie naszego produktu spowoduje poprawę kondycji i wyglądu każdego kanarka w Państwa domach.
Produkt doskonale wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego. Zawiera piasek krzemionkowy niezbędny w procesie trawienia u ptaków. Piasek ułatwia rozcieranie ziarnistego pokarmu pobieranego przez ptaki, co sprzyja lepszemu przyswajaniu składników zawartych w ziarnie.Wapń pozyskany ze zmielonych muszli jest źródłem budulcowym w organizmie ptaka. Dodatek suszonych owoców i nasion poprawia kondycję, samopoczucie i wygląd papug. Zawarte w owocach witaminy i składniki mineralne z powodzeniem zastępują ich sztuczne odpowiedniki. Ziarna anyżu skutecznie odstraszają ptasie posożyty i szkodniki. Zapach anyżu odświeża klatkę, działa neutralizująco na mikroorganizmy i jako jeden z niewielu zapachów jest dobrze tolerowany przez egzotyczne ptaki ozdobne. Regularne stosowanie naszego produktu spowoduje poprawę kondycji i wyglądu każdej papugi w Państwa domach
Biosupervit to zestaw witamin, aminokwasów i mikroelementów usprawniający procesy metaboliczne organizmu, poprawiający parametry produkcyjne i hodowlane.
Biosupervit to zestaw witamin, aminokwasów i mikroelementów usprawniający procesy metaboliczne organizmu, poprawiający parametry produkcyjne i hodowlane.
Krople oczyszczające do oczu i nosa dla gołębi.
Mieszanka paszowa uzupełniająca dla gołębi.
Calmax-D3 jest mieszanką przeznaczoną dla ptaków. Posiada precyzyjnie dobrany stosunek witaminy D do wapnia i magnezu. Służy do uzupełnienia diety w witaminę D, wapń i magnez.
Citroenzymix stosuje w celu poprawy apetytu i procesów trawiennych.
Mieszanka paszowa uzupełniająca dla gołębi.
Mieszanka paszowa uzupełniająca dla gołębi.
Kapsułki dla gołębi wzmacniające odporność
Zestaw pierwiastków mineralnych.
Preparat wieloelektrolitowo-witaminowy zawierający składniki flory jelitowej.
Preparat zawierający składniki mikroflory jelitowej
Mieszanka paszowa uzupełniająca dla psów, kotów, ptaków oraz gryzoni. Produkt zawiera wszystkie niezbędne składniki zapewniające zdrowie, witalność i doskonałą kondycję. Zawiera składniki mineralne, drożdże, cukier i witaminy.
TRIXIE 5235 ZABAWKA DLA PTAKÓW KÓŁKA OLIMPIJSKIE 5 CM
Trixie zabawka drabinka wisząca dla ptaków
Pokazuje 1 - 38 z 38 elementów

Przejdź do góry